День Незалежності України!

Дата: 24.08.2023 09:29

Фото без описуВід Великомихайлівської селищної ради  прийміть щирі вітання  з Днем Незалежності України!  З найбільшим національним святом. Бажаємо завжди вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою країну, шанувати нашу історію! Від усього серця бажаємо Вам, щоб Ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори  нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Бадьорості духу, добробуту і щастя кожній родині. А державні атрибути нехай надалі вселяють в серце кожного українця гордість та спонукають на нові подвиги заради своєї Батьківщини пам’ятати всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє.

З повагою  Великомихайлівська  селищна  рада!