Апаратна нарада

Дата: 31.07.2023 14:49

Фото без опису,31.07.2023 року селищний голова Людмила Чебан провела апаратну нараду з начальниками відділів селищної ради, в ході якої були обговорені актуальні питання життєдіяльності громади:  соціальної сфери, економіки, житлово-комунальної сфери, освіти, продовження заходів з благоустрою територій.

Керівники структурних підрозділів селищної ради коротко поінформували про поточний стан справ у відповідних галузях та окреслили напрямки роботи на найближчий період. За підсумками наради були визначені пріоритетні завдання та надані відповідні доручення керівникам структурних підрозділів і комунальних підприємств громади.