«Протидія торгівлі людьми в умовах воєнного стану»

Дата: 28.07.2023 15:19

Фото без описуТоргівля людьми – це не міф, це реальність! Через війну росії проти України зростають ризики торгівлі людьми.

Так, 28 липня 2023 року у приміщенні  Великомихайлівської селищної ради відбулося засідання круглого столу на тему: «Протидія торгівлі людьми в умовах воєнного стану».

Участь у заході взяли: спеціалісти служби у справах дітей, директор КУ «Центр надання соціальних послуг», та головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Великомихайлівської селищної ради.

Під час засідання фахівці говорили про консолідацію сил в боротьбі з торгівлею людьми та інформування жителів Великомихайлівської територіальної громади про наявні компетентні органи, куди можна звернутися та отримати допомогу.