ЧИСТА ГРОМАДА ПОЧИНАЄТЬСЯ З КОЖНОГО ЇЇ ЖИТЕЛЯ

Дата: 07.07.2023 15:08

Фото без описуМи всі прагнемо перемоги і попри війну, як хороші господарі, працюємо над тим, щоб наша громада була чистою та охайною.

Продовжуються роботи по благоустрою в старостинських округах нашої громади та в самому селищі: впорядкування клумб, газонів, санітарне очищення територій, пам’ятників, дитячих майданчиків, зон відпочинку. Виконання таких робіт є найкращий спосіб відволіктися від буденності та подбати про затишок середовища, яке нас оточує.

Зазначимо, що благоустрій – це щоденна робота. Варто вчитися дбати не лише про власну домівку, а й про свій населений пункт, про чистоту і порядок в ньому.

Дякуємо кожному, хто долучається та цінуємо вашу працю!