ЩОДО ПРОФІЛАКТИЧНОЇ РОБОТИ

Дата: 12.05.2023 15:14

9.05.2023 року при Великомихайлівській селищній раді за присутності заступника селищного голови, спеціалістів  служби у справах дітей, поліцейського офіцера громади з батьками дітей, які були причетні до протиправної поведінки на стадіоні, було  проведено профілактично-роз’яснювальну бесіду щодо належного  виконання батьківських обов’язків, створення належних умов для проживання, навчання, фізичного, духовного і морального розвитку дітей,  ознайомлено з ст.11, ч.1 ст.12 Закону України «Про охорону дитинства», ч.з ст.150 Сімейного кодексу України. Відносно  батьків поліцейським офіцером громади складено адміністративні протоколи відповідно до ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З дітьми була проведена бесіда щодо належної поведінки в громадських місцях та недопущення в майбутньому подібних випадків,  складено відповідні протоколи бесіди.