26 КВІТНЯ – ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ПРО ЧОРНОБИЛЬСЬКУ КАТАСТРОФУ

Дата: 26.04.2023 12:16

Фото без описуСьогодні в Україні відзначають 37-му річницю аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала однією з найстрашніших катастроф за всю історію ядерної енергетики.

Вночі 26 квітня о 1:23 на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався потужний вибух. Першими жертвами аварії стали 2 працівники станції, а остаточну кількість загиблих навряд чи коли-небудь буде названо.

Після 37 років з дня аварії на АЕС у Чорнобилі її причини залишаються лише теоріями.

У День пам’яті Чорнобильської катастрофи наш земний уклін, довічна вдячність усім, хто заради нас брав участь у ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС.

Вічна пам’ять тим, чиє життя передчасно обірвала Чорнобильська трагедія, людська шана героям-ліквідаторам.