Весняне озеленення селища.

Дата: 10.04.2023 16:26

Фото без описуСьогодні заступник селищного голови Анатолій Іванов, секретар селищної ради Юрій Тишлер та начальник відділу ЖКГ Олександр Бабчук  разом з працівниками з благоустрою висадили  в центральному парку саджанці сакури.  Сподіваємося, що саджанці приживуться й будуть квітнути на радість містянам і гостям ... милуючи очі й радуючи серця мешканців і гостей нашого селища.

Кожен повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього. Тому, давайте разом подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю.