«Масляна – 2023»

Дата: 28.02.2023 16:22

Фото без описуНапередодні Великого посту жителі с.Гребеники  провели благодійний  ярмарок «Масляна – 2023»

Велика подяка всім за активну участь у благодійному ярмарку!!!

І тим хто випікав, і тим хто смакував.

На зібрані  кошти - 20609 грн. будуть сформовані посилки нашим односельцям, які нині боронять Українську державу на фронті. Отримавши їх, хлопці відчують тепло і підтримку з рідної домівки.

Дякуємо Всім, хто знайшов в такий непростий час можливість та взяв участь у допомозі. Ми хочемо побажати Вам миру, міцного здоров'я, сили духу та наснаги. Нехай Надія та Віра в нашу Перемогу ніколи Вас не залишає. Мирного та блакитного неба для нашої вільної, незалежної та квітучої України! Перемога за нами! Ми віримо в українську армію! Спільно молімось за наших захисників! Все буде Україна!