Шановні жителі громади! Від щирого серця вітаю Вас з Днем Святого Миколая!

Дата: 19.12.2022 18:44

Фото без описуЦе особливе свято вчить нас вірити в чудо, як вірять у нього діти, навчає милосердю, доброті та чуйності, всепрощенню та любові до ближніх.

Українці завжди шанували Миколая Чудотворця, заступника простих людей, покровителя та вихователя дітей. Наслідуймо і сьогодні добрі та праведні вчинки Святого Миколая. Адже в цей особливий день кожна дитина повинна відчути любов та опіку Святого і саме ми, дорослі, можемо подарувати радість свята кожній дитині, свою любов, тепло та ніжність.

Бажаємо всім доброго здоров’я та Божого благословення. Нехай у Ваших родинах лунає сміх малечі та сяють радістю дитячі очі, нехай в оселях панують злагода та любов, затишок та добробут, а Святий Миколай захищає Вас та Ваших близьких від усіх незгод!