ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Дата: 07.12.2022 11:49

Фото без опису25 листопада 2022 року № 2022.6880,  виявлено Salmonella Rissen у соняшниковій макусі, що експортувалась з України (експортер: ТзОВ «РИСОІЛ Україна», вул. Транспортна, 28, м. Чорноморськ, Одеська обл., 68001) до Німеччини (отримувач: Haneberg&Leusing GmbH&Co.KG, Germany; імпортер: H.Bögel GmbH & Co. KG, Germany).

Відповідно до Законів України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин », «Про безпечність та гігієну кормів» та з метою недопущення до обігу непридатної і небезпечної продукції  повідомляємо операторів ринку, які здійснюють господарську діяльність у сфері обігу кормів щодо недопущення до обігу вище вказаного вантажу.