Дата: 18.11.2022 12:53

Фото без опису18.11.2022 року об  10:00 годині в приміщені селищної ради (головуючий селищний голова Людмила ЧЕБАН) відбулося засідання виконавчого  комітету  де були розглянуті такі питання:

1. Про погодження проєкту рішення «Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного  бюджету  на 2022рік».
  2. Про погодження проєкту рішення «Про  внесення змін  і доповнень  до  рішення  №1955-VIII від  23грудня 2021р. «Про бюджет Великомихайлівської  селищної  територіальної  громади  Роздільнянського району  Одеської  області  на 2022р».
  3. Про затвердження проектно – кошторисної документації по об’єкту: Капітальний ремонт покрівлі (підготовка до опалювального сезону, заходи з енергозбереження) адмінбудівлі Великомихайлівської селищної ради за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, смт. Велика Михайлівка, вул. Шкільна16.
  4. Про передачу  матеріальних  цінностей територіальної оборони.
  5.  Про видачу ордера на службову квартиру за адресою смт Велика Михайлівка, вулиця Центральна, 246 б, квартира 22 Плець Віктору Михайловичу.
  6. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку по вул. Липинського, смт Велика Михайлівка, Роздільнянського району, Одеської області.
  7. Про уточнення поштової адреси житловому будинку по вул. Центральній, с. Новопетрівка, Роздільнянського району, Одеської області.
  8. Про передачу в постійне користування прийомним батькам Чумаченко І.В. та Чумаченку С.П. житлового будинку.

Всі питання розглянуті та прийняті відповідні рішення.