Дата: 02.11.2022 14:44

Фото без опису02.11.2022 року об  10:00 годині в приміщені селищної ради (головуючий селищний голова Людмила ЧЕБАН) відбулося засідання виконавчого  комітету  де були розглянуті такі питання:

1. Про затвердження  кошторисних  призначень  для  внесення  змін  до  селищного бюджету на 2022рік.
  2. Про внесення  змін  і доповнень до рішення №1955-VIII від  23грудня 2021р. «Про бюджет  Великомихайлівської  селищної  територіальної  громади  Роздільнянського  району  Одеської  області  на 2022р».
  3. Про  внесення змін до Програми фінансової  підтримки  комунального підприємства  «Злагода» Великомихайлівської  селищної  ради  на 2021-2024роки.
  4. Про  внесення  змін  до  Програми  «Поліцейський  офіцер  громади» Великомихайлівської  селищної  ради  на  2022-2024роки
  5. Про  внесення  змін  до  Програми  «Безпечна  Великомихайлівщина»  на 2021-2022роки.
  6. Про  передачу  матеріальних  цінностей територіальної оборони.
  7. Про затвердження  кошторисної  документації  капітального  ремонту  обєкту Великомихайлівської  селищної  ради, Роздільнянського  району, Одеської області.
  8. Про  надання  дозволу  Манжосу  Віктору  Павловичу  на  дарування  житлового будинку, в  якому  зареєстрована   малолітня  дитина, Бордунов  Максим Артемович, 25.11.2014року народження.
  9. Про виплату  одноразової  адресної  допомоги  дітям-сиротам і дітям, позбавленим  батьківського  піклування, після  досягнення  ними  18-річного  віку.
  10. Про  зарахування  на  квартирний  облік  Касап  Анни  Миколаївни.
  11. Про  влаштування  малолітніх  дітей:  Хоменко  Марини Дмитрівни, 16.10.2010р.н, Хоменко Олександри Дмитрівни, 13.05.2012р.н., Хоменко Валентини Дмитрівни, 18.08.2015р.н., Хоменко Данила Дмитровича, 12.06.2018р.н. до державного закладу на повне державне забезпечення.
  12. Про присвоєння фактичної адреси об’єкту нерухомого майна «Складське приміщення» за  межами  населених  пунктів Великомихайлівської селищної ради, Роздільнянського району, Одеської області Руснаку В `ячеславу Володимировичу.
  13. Про присвоєння поштової адреси житловим будинкам Роздільнянського району, Одеської області.
  14. Про уточнення  поштової адреси житловому будинку, Роздільнянського району, Одеської області.
  15. Про встановлення дорожніх знаків.
  16. Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Великомихайлівської селищної ради» на 2021-2023 роки.
  17. Про зняття з обліку та догляду вдома особи похилого віку Комісарчук Галини Іванівни.
  18. Про внесення змін до Програми соціальної підтримки населення на 2022-2024роки «Соціальний захист населення Великомихайлівської селищної ради».
  19. Про надання  матеріальної  допомоги  на  лікування  незахищеним  верстам  населення.

Всі питання розглянуті та прийняті відповідні рішення.