День рятівника

Дата: 16.09.2022 15:04

Фото без опису16 вересня 2022 року в 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області відбулися урочисті заходи присвячені "Дню рятівника".

Привітати особовий склад пожежно-рятувальних підрозділів, з професійним святом, завітали голова Роздільнянської військової державної адміністрації Сергій ПРИХОДЬКО, голова Роздільнянської міської ради Валерій ШОВКАЛЮК, голова Степанівської сільської ради Наталія БАРАНЕНКО, голова Великомихайлівський селищної ради Людмила ЧЕБАН, голова Захарівської селищної ради Олексій ОСІЙЧУК та голова Лиманської селищної ради Віктор БАКЛАНОВ.

Найкращих співробітників нагородили почесними грамотами.

Щиро вітаємо рятувальників, та усіх причетних до рятувальної справи з наступаючим святом! Бажаємо вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвий благ, якомога менше тривожних викликів та мирного неба!!!