Зустріч

Дата: 15.04.2022 08:44

Фото без описуВ приміщенні Великомихайлівської селищної ради відбулася робоча зустріч начальника відділу соціального захисту населення Великомихайлівської селищної ради Оксани Тилкової та завідувачки сектору «Великомихайлівське бюро правової допомоги» Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольги Вуколової.  Під час зустрічі оговорювали право ВПО на безоплатну правову допомогу, порядок оформлення довідок внутрішньо переміщеної особи, яка дозволять щомісяця отримувати соціальну допомогу від держави на житло, проживання  та оплату комунальних послуг. Оксана Тилкова розповіла про найактуальніші проблеми, з якими стикаються переселенці та важливість співпраці ОМС та безоплатної правової допомоги.

Також на зустріч до Ольги Вуколової завітала сім’я внутрішньо переміщених осіб, які прибули із зони бойових дій та оселилися у Великій Михайлівці.  Ольга Вівторівна проінформувала присутніх про доступ до безоплатної правової допомоги, роз’яснила відмінність між первинною та вторинною правовою допомогою, хто має право на її отримання та куди звертатися. Також наголосила про права внутрішньо переміщених осіб та готовність до співпраці як з ОМС, так з усіма жителями, які проживають на території нашої громади та потребують юридичної допомоги.