Все буде добре!

Дата: 06.04.2022 17:51

Фото без описуСьогодні Великомихайлівська селищна рада отримала офіційний лист від ДП «Служба місцевих автомобільних доріг»  щодо виконання робіт об’єкту «Реконструкція автомобільної дороги загального користування місцевого значення С 160801 об’їзд смт Велика Михайлівка, Одеська область». Даний об’єкт внесено до Переліку об’єктів виконання яких фінансується в 2022 році  за рахунок субвенцiї з державного бюджету мiсцевим бюджетам.

Виконання робіт по об’єкту «Реконструкція автомобільної дороги загального користування місцевого значення С 160801 об’їзд смт Велика Михайлівка, км 0+000 – км 3+500, Одеська область» передбачено вищезазначеним  Переліком в 2022 році.

Ми віримо в стійкість та відважність наших захисників та в Перемогу над ворогом. Будемо сподіватись, що найближчим часом розпочнеться капітальний ремонт дороги, якого так чекають жителі.