ДО УВАГИ ! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

Дата: 27.01.2022 16:47

Фото без описуВідповідно до доповідної  головного лікаря КНП «Великомихайлівська БЛ» від 27.01.2022 року № 53 протягом останніх двох тижнів спостерігається виражена тенденція до стрімкого зростання захворюваності на COVID-2019, грип та ГРВІ серед дитячого населення.

27.01. 2022 року відбулося засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо запровадження дистанційного навчання у закладах освіти Великомихайлівської селищної ради у зв’язку зі стрімким підвищенням захворюваності дитячого населення на  COVID-2019.  З метою запобігання масового захворювання дітей комісією одноголосно було вирішено запровадити з 28.01.2022 року дистанційне навчання в закладах освіти Великомихайлівської селищної ради  до 11.02.2022 року включно.

Просимо всіх батьків стежити за здоров’ям своїх дітей та з розумінням віднестися до переходу шкіл на дистанційне навчання, яке унеможливить подальше розповсюдження хвороби.

Будьте на зв’язку зі своїм сімейним лікарем, а також звертайтеся до кол-центру за тел.. 0800-300-1178.

Бережіть себе та своїх близьких.