Про внесення змін до рішення № 249 – VII від 27.05. 2016 року «Про перейменування вулиць в населених пунктах Великомихайлівської селищної ради»

Дата: 11.01.2022 14:55

Великомихайлівська  селищна  рада

Роздільнянського  району  Одеської  області

Про    внесення   змін  до   рішення    № 249 – VII

від 27.05. 2016  року «Про перейменування вулиць в

населених пунктах Великомихайлівської селищної ради»

Керуючись статтями  26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Великомихайлівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення  № 249 – VII  від 27.05.2016 року «Про   перейменування вулиць в населених пунктах Великомихайлівської селищної ради», а саме  пункт 7   викласти в наступній редакції:

«7. Перейменувати в с. Полезне вулицю Леніна на вулицю Центральна, провулок Терешкової на провулок Зоряний »

2. Контроль  за  виконанням  цього  рішення  покласти  постійну  комісію   з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та гуманітарних питань.

Секретар селищної ради                                          Юрій ТИШЛЕР

№ 1959 – VIII