Ярмарок вакансій

         Одним із найдієвіших способів надання громадянам допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцю необхідних працівників є проведення ярмарку вакансій. Переваги цієї форми співпраці - можливість особистого спілкування роботодавця з претендентами на робоче місце.

         У Великомихайлівській районній філії Одеського обласного центру зайнятості  06 травня 2021 року відбувся «Ярмарок вакансій». Участь у заході взяли 25 громадян, які шукають роботу та відповідають вимогам роботодавця, і 4 роботодавця.

         Відкрила захід директор Великомихайлівської районної філії   Антоніна Дикуненко, яка проінформувала учасників про стан та основні тенденції ринку праці. Фахівці В.Морук та А.Іващенко   розповіли про послуги, що надає державна служба зайнятості роботодавцям та населенню, а також про роботу, яку проводять спеціалісти центру зайнятості для прискорення працевлаштування незайнятого населення.

         Представники роботодавців презентували вакансії та інформували щодо умов праці на підприємстві, вимоги до претендентів на вакантні місця.  Під час активного діалогу учасники семінару отримали відповіді на всі питання, які найбільше їх цікавили.

       За результатами заходу 10 осіб працевлаштовано (ТОВ «Сербське»,СГ «Джерело», Великомихайлівська селищна рада, Великоплосківська сільська рада) та 2 особи направлені на співбесіду з роботодавцями.

 

FB IMG 1620304532578