ОГОЛОШЕННЯ

Відділ освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа Великомихайлівської селищної ради».

1.Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа Великомихайлівської селищної ради», 67100, Одеська область, Великомихайлівський район, смт.Велика Михайлівка, вулиця Шкільна, 50.

2. Найменування посади та умови оплати праці:

Директор дитячо-юнацької спортивної школи.

Посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 23.09.2005 р. N2097 «Про впорядкування умов оплати праці працівників бюджетних установ, закладів та організацій галузі фізичної культури і спорту» (зі змінами), зареєстрований у Мін’юсті України 20.10.2005 р. за N1236/11516); надбавки та доплати відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.05.2002 № 660 «Про встановлення окремим категоріям працівників спортивних шкіл та спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю надбавок за вислугу років та грошової винагороди за сумлінну працю і зразкове виконання службових обов'язків» та до постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери» від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

3. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

Керівником ДЮСШ може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, основними навиками роботи на комп'ютері, має вищу освіту ступеня не нижче спеціаліста або магістра, стаж роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

4. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі:

-  заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

- автобіографія;

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту;

- копія трудової книжки;

- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданої інформації несе кандидат.

Визначені документи подаються особисто із 06 серпня 2020 року по 25 серпня 2020 року за адресою: смт.Велика Михайлівка, вулиця Ватутіна,43, телефон для довідок 4-00-47.

5. Умови проведення конкурсу:

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість.

Орган управління забезпечує відеофіксацію всіх засідань конкурсної комісії.

Конкурсна комісія проводить перше засідання не пізніше 5 робочих днів після закінчення строку приймання документів, про що повідомляється кандидатів.

На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проєктів програм розвитку комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа Великомихайлівської селищної ради» на один і п’ять років.

Конкурсна комісія приймає рішення про визначення переможця конкурсу шляхом голосування та оприлюднює його на офіційному веб-сайті відділу освіти, культур та туризму Великомихайлівської селищної ради.