ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ ЧЕРГОВОЇ  62-ї СЕСІЇ

VІІ СКЛИКАННЯ, ЯКА ВІДБУДЕТЬСЯ 31 ЛИПНЯ 2020 року о 10 00 годині В ПРИМІЩЕННІ СЕСІЙНОЇ ЗАЛИ РАЙОННОЇ РАДИ.

1.Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік.

Доповідає: головний спеціаліст по видатках  фінансового відділу Л.В.Паніван

2.Про внесення змін і доповнень до рішення № 2419-VII від 20.12.2019 р «Про селищний бюджет Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області на 2020 рік.

Доповідає: головний спеціаліст по видатках  фінансового відділу Л.В.Паніван

3.Про внесення змін до складу опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх недієздатних та обмежено дієздатних осіб виконавчого комітету Великомихайлівської селищної ради.

Доповідає: начальник відділу соціального захисту населення Великомихайлівської селищної ради Тилкова О.А.

4. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Великомихайлівської селищної ради на 2017 – 2020 роки.

Доповідає: головний спеціаліст по видатках  фінансового відділу Л.В.Паніван

5. Про звіт Великомихайлівської селищної ради про виконання селищного бюджету Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району за І півріччя 2020 року.

Доповідає: головний спеціаліст по видатках  фінансового відділу Л.В.Паніван

6.Про виділення коштів на проведення поточного дрібного ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О160813 Велика Михайлівка –Великокомарівка – Великоплоске, км 0+000 -32-188

Доповідає: головний спеціаліст по видатках  фінансового відділу Л.В.Паніван

7.Про скасування рішень Великомихайлівської селищної ради.

Доповідає: головний спеціаліст - юрист селищної ради В.С.Терлецький

8.Про скасування рішень Великомихайлівської селищної ради.

Доповідає: головний спеціаліст - юрист селищної ради В.С.Терлецький

9.Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

10.Про внесення змін до штатних розписів закладів загальної середньої освіти

Доповідає: начальник відділу освіти ,культури та туризму   Великомихайлівської селищної ради Маковецька О.С.

11.Про внесення змін до рішення селищної ради від 30.08.2016 р. №396-VII «Про передачу в оперативне управління закладів комунальної власності освіти та культури Відділу освіти,культури та туризму Великомихайлівської селищної ради».

Земельні питання.

Інші питання.