Великомихайлівська селищна рада

Великомихайлівського району Одеської області

67100, Одеська область, Великомихайлівський район, смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46, e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

Про скликання 62-ї чергової сесії

Великомихайлівської селищної ради VІІ скликання.

Відповідно до частини 4 та 5 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Великомихайлівської селищної ради:

Скликати 31 липня 2020 року о 10 00 годині в приміщенні сесійної зали районної ради 62-гу чергову сесію Великомихайлівської селищної ради з дотриманням всіх санітарних вимог під час карантину з слідуючим порядком денним:

1.Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік.

2.Про внесення змін і доповнень до рішення № 2419-VII від 20.12.2019 р «Про селищний бюджет Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області на 2020 рік.

3.Про внесення змін до складу опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх недієздатних та обмежено дієздатних осіб виконавчого комітету Великомихайлівської селищної ради.

4. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Великомихайлівської селищної ради на 2017 – 2020 роки.

5. Про звіт Великомихайлівської селищної ради про виконання селищного бюджету Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району за І півріччя 2020 року.

6.Про виділення коштів на проведення поточного дрібного ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О160813 Велика Михайлівка –Великокомарівка – Великоплоске, км 0+000 -32-188

7.Про скасування рішень Великомихайлівської селищної ради.

8.Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

9.Про внесення змін до штатних розписів закладів загальної середньої освіти

10.Про внесення змін до рішення селищної ради від 30.08.2016 р. №396-VII «Про передачу в оперативне управління закладів комунальної власності освіти та культури Відділу освіти,культури та туризму Великомихайлівської селищної ради».

11.Про скасування рішень Великомихайлівської селищної ради.

Земельні питання.

Інші питання.

Селищний голова                                                         Т.В.Жарська

20.07.2020 року