УКРАЇНА

Великомихайлівська селищна рада

Великомихайлівського району Одеської області

67100, Одеська область, Великомихайлівський район, смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46, e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

КОМІСІЯ

З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА

НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

ПРОТОКОЛ №15

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Великомихайлівській селищній раді від 24 червня 2020 року.

 

Головував: голова комісії                      Жарська Т.В.

Присутні: члени комісії.        

І. «Щодо посилення контролю за виконанням карантинних заходів на території Великомихайлівської селищної ради».

Слухали :

Відповідно до статті 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» від 03.06.2020 №435 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. №392», враховуючи протокольне рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації від 20 червня 2020 року №28 «Щодо посилення контролю за виконанням карантинних заходів».

        З метою запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та з урахуванням епідемічної ситуації, комісія

Вирішила:

  1. Виконавчому комітету Великомихайлівської селищної ради, посилити роз'яснювальну роботу серед населення, у тому числі у засобах масової інформації, щодо продовження карантинних заходів та необхідності виконання посилених протиепідемічних заходів та санітарних норм, визначених постановами Кабінету Міністрів України та Головного державного санітарного лікаря України.

     Постійно

На час карантину

  1. Великомихайлівському відділенню поліції Роздільнянського відділу поліції           ГУ НП в Одеській області, Великомихайлівському районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області:
  2. 1активізувати роботу та посилити контроль за виконанням карантинних вимог та протиепідемічних заходів керівниками суб'єктів господарювання.

Постійно

На час карантину

2.2. Забезпечити посилений контроль за дотриманням карантинних заходів у закладах громадського харчування (ресторанів, кафе, тощо) та інших об’єктів з масовим перебуванням людей (постанова головного державного санітарного лікаря України №32 від 02.06.2020 «Про внесення змін до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»).

Невідкладно

На період проведення карантинних заходів

3. Адміністрації Великомихайлівського ринку (цілісний майновий комплекс «Ринок ТОВ «Лідер Метал»):

3.1. На вході до ринку організувати місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками, забезпечити одночасне перебування відвідувачів ринку з розрахунку не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі ринку із одночасним обмеженням контакту між працівниками та відвідувачами ринку шляхом організації обслуговування з дотриманням принципу соціального дистанціювання (1,5 метри).

Невідкладно

На період проведення карантинних заходів

3.2. Допуск працівників, суб'єктів господарювання та їх працівників, які здійснюють торгівлю на ринках та відвідувачів на територію ринку дозволяти лише у респіраторі або захисній масці, у тому числі виготовленій самостійно, так, щоб були прикриті ніс та рот, та після проходження температурного скринінгу.

Невідкладно

На період проведення карантинних заходів

3.3. Забезпечити виконання вимог Постанови головного державного санітарного лікаря України №34 від 06.06.2020 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів з торгівлі на ринках на період карантину, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

  1. Дозволити діяльність закладів культури, зокрема з приймання відвідувачів, у тому числі культурних заходів, за умови перебування не більше однієї особи на 5 кв. метрах площі приміщення, де проводиться захід, соціальне дистанціювання (1,5 м); регулярної дезінфекції; дотримання протиепідемічних заходів, забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук).

          Голова комісії

Селищний голова                                                       Т.В.Жарська

                                                             

Секретар комісії                                                           О.В.Бабчук

 

 

УКРАЇНА

Великомихайлівська  селищна  рада

Великомихайлівського  району  Одеської  області

67100,  Одеська область, Великомихайлівський  район,  смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46,  e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

КОМІСІЯ

З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА

НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

 ПРОТОКОЛ №14

позачергового засідання комісії  з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  при Великомихайлівській селищній раді від 23  червня 2020 року.

 

Головував:  голова комісії                       Жарська Т.В.

Присутні: члени комісії.        

І. «Про продовження адаптивного карантину та послаблення протиепідемічних заходів, спричинених коронавірусом SARS-CoV-2, на території Великомихайлівської селищної ради».

Слухали :

Відповідно до статті 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211» Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2», від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину, з  метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», враховуючи протокольне рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації від 19 червня 2020 року №27 «Про продовження адаптивного карантину та послаблення протиепідемічних заходів, спричинених коронавірусом SARS-CoV-2, на території Одеської області».

        З метою запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та з урахуванням епідемічної ситуації, комісія

Вирішила:

1.                Виконавчому комітету Великомихайлівської селищної ради, Великомихайлівському РС ГУ ДСНС України в Одеській області, Великомихайлівському відділенню поліції Роздільнянського відділу поліції ГУ НП в Одеській області посилити роз'яснювальну роботу серед населення, у тому числі у засобах масової інформації, щодо продовження карантинних заходів та необхідності виконання посилених протиепідемічних заходів та санітарних норм, визначених постановами Кабінету Міністрів України та Головного державного санітарного лікаря України.

     Постійно

На час карантину

2.            Великомихайлівському відділенню поліції Роздільнянського відділу поліції  ГУ НП в Одеській області, Великомихайлівському районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області активізувати роботу та посилити контроль за виконанням карантинних вимог та протиепідемічних заходів органами місцевого самоврядування і керівниками суб'єктів господарювання.

     Постійно

На час карантину

II. Про організацію проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти у 2020 році.

1. Відділу освіти, культури та туризму селищної ради:

1.1. Забезпечити пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами.

До 25 червня 2020 року

1.2. Забезпечити виконання алгоритму дій щодо організації підвезення учнів, педагогічних працівників шкільними автобусами до пунктів проведення ЗНО з дотриманням всіх протиепідемічних заходів під час здійснення перевезення.

Відповідно до графіка проведення

зовнішнього незалежного оцінювання

2. КНП «Великомихайлівська центральна районна лікарня», КНП «Великомихайлівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» ВРР забезпечити організацію надання медичної допомоги та чергування медичних працівників на пунктах тестування в день та під час його проведення відповідно до рекомендацій, затверджених листом МОЗ України від 15.06.2020 № 26-04/16583/2-20.

Відповідно до графіка проведення

зовнішнього незалежного оцінювання

3.            Великомихайлівському районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області утворити групу з моніторингу дотримання рекомендацій щодо протиепідемічних заходів під час проведення в пункті тестування кожної сесії зовнішнього оцінювання та вступних випробувань.

У період проведення зовнішнього оцінювання

4. Великомихайлівському РС ГУ ДСНС України в Одеській області організувати напередодні проведення зовнішнього оцінювання в червні та липні 2020 року огляд пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання щодо дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки пункту проведення ЗНО-2020 (додається).

Відповідно до графіка проведення

зовнішнього незалежного оцінювання

5. Великомихайлівському відділенню поліції Роздільнянського відділу поліції            ГУ НП в Одеській області вжити заходів щодо:

        5.1. Охорони громадського порядку в пункті проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

        5.2. Забезпечення публічної безпеки та порядку на територіях, прилеглих до пункту зовнішнього незалежного оцінювання.

        5.3.  Унеможливлення потрапляння до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання небезпечних предметів та речовин, заборонених до використання під час зовнішнього незалежного оцінювання, технічних засобів фіксації, обробки, передавання та зчитування інформації.

        5.4. Супроводу шкільних автобусів у разі необхідності при перевезенні учасників зовнішнього незалежного оцінювання під час проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання 25, 30 червня та 2, 6, 7, 9, 13, 15, 17 липня 2020 року.

Під час проведення

зовнішнього незалежного оцінювання

          Голова комісії

Селищний голова                                                       Т.В.Жарська

                                                                 

 

Секретар комісії                                                                   О.В.Бабчук 

 

УКРАЇНА

Великомихайлівська  селищна  рада

Великомихайлівського  району  Одеської  області

67100,  Одеська область, Великомихайлівський  район,  смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46,  e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

КОМІСІЯ

З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА

НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

 ПРОТОКОЛ №13

позачергового засідання комісії  з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  при Великомихайлівській селищній раді від 05  червня 2020 року.

 

Головував:  голова комісії                       Жарська Т.В.

Присутні: члени комісії.        

І. «Про подовження карантину та послаблення протиепідемічних заходів, спричинених коронавірусом SARS-CoV-2, на території Великомихайлівської селищної ради».

Слухали :

Відповідно до статті 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211» Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2», від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину, з  метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», від 03.06.2020 №435 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. №392».

З метою запобігання поширенню на території Великомихайлівської селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2» та з урахуванням епідемічної ситуації,

 комісія

Вирішила:

1.                Дозволити діяльність закладів культури, зокрема з приймання відвідувачів, у тому числі культурних заходів, за умови перебування не більше однієї особи на 5 кв. метрах площі приміщення, де проводиться захід, соціальне дистанціювання (1,5 м); регулярної дезінфекції; дотримання протиепідемічних заходів, забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук).

З 10.06.2020

2.                Продовжити регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом  на території Великомихайлівської селищної ради  за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

На період введення карантинних заходів.

3.                Дозволити проведення релігійних заходів за умови здійснення контролю релігійною організацією за дотриманням фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра та перебування не більше ніж однієї особи на 5 кв. метрах площі будівлі, якщо релігійний захід проводиться в приміщенні.

З 05.03.2020

4.                Дозволити діяльність закладів харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більше ніж чотирьох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), за умови, що суб’єкт господарювання, який провадить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України « Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і використання відвідувачами, крім часу приймання їжі, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно (з дотриманням вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 02.06.2020 №32).

З 05.06.2020

5.                Дозволити діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Невідкладно

6.                Дозволити особам, які досягли 60-річного віку, не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції.

З 05.06.2020

7.                Відділу освіти, культури та туризму:

7.1. Відновити роботу закладів загальної середньої освіти, які здійснюють підготовку пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році відповідно до затвердженої мережі пунктів тестування області, зокрема пробного тестування.

                                                                                                       З 09.06.2020

7.2. Забезпечити проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання з чітким дотриманням Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного фахового вступного випробування в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року №24.

                                                                                     Відповідно до графіка

7.3 Забезпечити контроль за дотриманням у закладах загальної середньої освіти, на базі яких організована робота пунктів пробного тестування протиепідемічних заходів та рекомендацій, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби під час проведення пробного тестування.

                                                                                                       Невідкладно

8.                Великомихайлівському районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області забезпечити здійснення держнагляду у сфері санітарного законодавства за дотриманням протиепідемічних заходів в закладах освіти за дотриманням тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на пунктах проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

На період проведення карантинних заходів.

9.                КНП «Великомихайлівська центральна районна лікарня», КНП «Великомихайлівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» ВРР:

9.1 Визначити необхідну  кількість медичних працівників, які будуть залучені до чергування на пунктах пробного тестування відповідно до затвердженої мережі пунктів тестування області.

                                                                                              До 09.06.2020

10.           Великомихайлівському відділеню поліції Роздільнянського відділу поліції ГУ НП в Одеській області забезпечити охорону громадського порядку та контроль за виконанням карантинних заходів на території Великомихайлівської селищної ради, посилити контроль за дотриманням керівниками підприємств, організацій, установ усіх форм власності щодо при протиепідемічних заходів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №392.

Невідкладно

          Голова комісії

Селищний голова                                                       Т.В.Жарська

                                                                 

 

Секретар комісії                                                                   О.В.Бабчук 

 

УКРАЇНА

Великомихайлівська  селищна  рада

Великомихайлівського  району  Одеської  області

67100,  Одеська область, Великомихайлівський  район,  смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46,  e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

 

КОМІСІЯ

З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА

НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

 

ПРОТОКОЛ №14

позачергового засідання комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  при Великомихайлівській селищній раді від 23 червня 2020 року.

Головував:  голова комісії                       Жарська Т.В.

 

Присутні: члени комісії.        

 

І. «Про продовження адаптивного карантину та послаблення протиепідемічних заходів, спричинених коронавірусом SARS-CoV-2, на території Великомихайлівської селищної ради».

 

Слухали :

Відповідно до статті 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211» Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину, з  метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», враховуючи протокольне рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації від 19 червня 2020 року №27 «Про продовження адаптивного карантину та послаблення протиепідемічних заходів, спричинених коронавірусом SARS-CoV-2, на території Одеської області».

        З метою запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та з урахуванням епідемічної ситуації, комісія

Вирішила:

1.                Виконавчому комітету Великомихайлівської селищної ради, Великомихайлівському РС ГУ ДСНС України в Одеській області, Великомихайлівському відділенню поліції Роздільнянського відділу поліції ГУ НП в Одеській області посилити роз'яснювальну роботу серед населення, у тому числі у засобах масової інформації, щодо продовження карантинних заходів та необхідності виконання посилених протиепідемічних заходів та санітарних норм, визначених постановами Кабінету Міністрів України та Головного державного санітарного лікаря України.

     Постійно

На час карантину

2.            Великомихайлівському відділенню поліції Роздільнянського відділу поліції  ГУ НП в Одеській області, Великомихайлівському районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області активізувати роботу та посилити контроль за виконанням карантинних вимог та протиепідемічних заходів органами місцевого самоврядування і керівниками суб'єктів господарювання.

     Постійно

На час карантину

 

II. Про організацію проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти у 2020 році.

 

1. Відділу освіти, культури та туризму селищної ради:

1.1. Забезпечити пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами.

До 25 червня 2020 року

1.2. Забезпечити виконання алгоритму дій щодо організації підвезення учнів, педагогічних працівників шкільними автобусами до пунктів проведення ЗНО з дотриманням всіх протиепідемічних заходів під час здійснення перевезення.

Відповідно до графіка проведення

зовнішнього незалежного оцінювання

 

2. КНП «Великомихайлівська центральна районна лікарня», КНП «Великомихайлівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» ВРР забезпечити організацію надання медичної допомоги та чергування медичних працівників на пунктах тестування в день та під час його проведення відповідно до рекомендацій, затверджених листом МОЗ України від 15.06.2020 № 26-04/16583/2-20.

Відповідно до графіка проведення

зовнішнього незалежного оцінювання

 

3.            Великомихайлівському районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області утворити групу з моніторингу дотримання рекомендацій щодо протиепідемічних заходів під час проведення в пункті тестування кожної сесії зовнішнього оцінювання та вступних випробувань.

У період проведення зовнішнього оцінювання

 

4. Великомихайлівському РС ГУ ДСНС України в Одеській області організувати напередодні проведення зовнішнього оцінювання в червні та липні 2020 року огляд пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання щодо дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки пункту проведення ЗНО-2020 (додається).

Відповідно до графіка проведення

зовнішнього незалежного оцінювання

5. Великомихайлівському відділенню поліції Роздільнянського відділу поліції            ГУ НП в Одеській області вжити заходів щодо:

        5.1. Охорони громадського порядку в пункті проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

        5.2. Забезпечення публічної безпеки та порядку на територіях, прилеглих до пункту зовнішнього незалежного оцінювання.

        5.3.  Унеможливлення потрапляння до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання небезпечних предметів та речовин, заборонених до використання під час зовнішнього незалежного оцінювання, технічних засобів фіксації, обробки, передавання та зчитування інформації.

        5.4. Супроводу шкільних автобусів у разі необхідності при перевезенні учасників зовнішнього незалежного оцінювання під час проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання 25, 30 червня та 2, 6, 7, 9, 13, 15, 17 липня 2020 року.

Під час проведення

зовнішнього незалежного оцінювання

 

 

Голова комісії

Селищний голова                                                       Т.В.Жарська

                                                                 

 

 

Секретар комісії                                                                   О.В.Бабчук