ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ ЧЕРГОВОЇ  61-ї СЕСІЇ

VІІ СКЛИКАННЯ, ЯКА ВІДБУДЕТЬСЯ 19 червня 2020 року о 10 00 годині В ПРИМІЩЕННІ СЕСІЙНОЇ ЗАЛИ РАЙОННОЇ РАДИ.

1.Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік.

Доповідає: начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай

2.Про внесення змін і доповнень до рішення № 2419-VII від 20.12.2019 р «Про селищний бюджет Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області на 2020 рік.

Доповідає: начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай

3.Про внесення змін до Програми «Забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування осіб та молоді з їх числа на 2017 – 2020 роки».

Доповідає: начальник служби у справах дітей, сім'ї, молоді,   спорту та соціального захисту населення Великомихайлівської селищної ради О.М.Гребенюк.

4. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Великомихайлівської селищної ради на 2017 – 2020 роки.

Доповідає: начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай

5. Про внесення змін до Програми Великомихайлівської селищної ради по підготовці молоді до проходження строкової служби за контрактом, військово-патріотичного виховання молоді на 2019 – 2020 роки.

Доповідає: начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай

6.Про внесення змін до Програми «Молодий спеціаліст» на 2018 – 2022 роки.

Доповідає: начальник відділу освіти ,культури та туризму   Великомихайлівської селищної ради Маковецька О.С.

7.Про встановлення ставки орендної плати за користування земельними ділянками на 2021 рік на території Великомихайлівської селищної ради.

Доповідає: начальник відділу земельних ресурсів та охорони   навколишнього середовища Є.В.Степаненко.

8.Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік.

9.Про встановлення на території Великомихайлівської селищної ради туристичного збору на 2021 рік.

Доповідає: начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай

10.Про встановлення на території Великомихайлівської селищної ради ставки транспортного податку на 2021 рік.

Доповідає: начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай

11.Про встановлення ставок   та пільг із сплати податку на нерухоме майно , відмінне від земельної ділянки , на території Великомихайлівської селищної ради на 2021 рік.

Великомихайлівської селищної ради О.В,Бабчук.

12. Про встановлення розміру плати за тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності селищної ради для розташування тимчасових споруд та засобів зовнішньої реклами на 2021 рік.

Великомихайлівської селищної ради О.В,Бабчук.

13.Про встановлення на території Великомихайлівської селищної ради ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців на 2021 рік.

Доповідає: начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай.

14.Про встановлення на території Великомихайлівської селищної ради ставки акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2021рік.

Доповідає начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай

15. Про відрахування чистого прибутку (доходу )комунальними підприємствами та їх об’єднаннями на 2021 рік .

Доповідає: начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай.

16.Про реорганізацію та пониження ступеня закладів освіти Великомихайлівської селищної ради.

Доповідає: начальник відділу освіти,культури та туризму   Великомихайлівської селищної ради Маковецька О.С.

17.Про затвердження Положення про надання платних соціальних послуг відділом соціального захисту населення Великомихайлівської селищної ради.

Доповідає: начальник відділу соціального захисту населення Великомихайлівської селищної ради Тилкова О.А.

18.Про затвердження складу виконавчого комітету Великомихайлівської селищної ради в новій редакції.

Доповідає:головний спеціаліст - юрист селищної ради В.С.Терлецький

19.Про затвердження Програми відшкодування додаткових витрат на вивезення твердих побутових відходів КП «Злагода» на 2020-2023 роки.

Великомихайлівської селищної ради О.В,Бабчук.

20. Про внесення змін до складу координаційної ради з питань підтримки населення на 2019 – 2021 роки « Соціальний захист населення Великомихайлівської селищної ради».

Доповідає: начальник служби у справах дітей, Великомихайлівської селищної ради О.М.Гребенюк.

21.Про надання згоди на безоплатне прийняття автомобіля зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до комунальної власності Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області.

Доповідає:селищний голова Т.В. Жарська.

22.Про надання згоди на безоплатне прийняття від Українського фонду соціальних інвестицій комп’ютерної та оргтехніки, наданої Японським фондом соціального розвитку (JSDF) в рамках реалізації проекту «Надання соціальних послуг в громаді».

Доповідає: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів С.С.Слюсенко.

23.Про надання в оренду Козупас І. С. земельних ділянок Сільськогосподарського призначення для сіннокосіння та випасу худоби.

24. Земельні питання.

Інші питання.

- Про передачу легкового автомобіля з балансу відділу освіти, культури та туризму     Великомихайлівської селищної на баланс Великомихайлівської селищної ради.