УКРАЇНА

Великомихайлівська селищна рада

Великомихайлівського району Одеської області

67100, Одеська область, Великомихайлівський район, смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46, e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

 

КОМІСІЯ

З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА

НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

ПРОТОКОЛ №12

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Великомихайлівській селищній раді від 02 червня 2020 року.

Головував: голова комісії                      Жарська Т.В.

Присутні: члени комісії.        

І. «Про подовження карантину та послаблення протиепідемічних заходів, спричинених коронавірусом SARS-CoV-2, на території Великомихайлівської селищної ради».

 

Слухали :

Відповідно до статті 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211» Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

З метою запобігання поширенню на території Великомихайлівської селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та з урахуванням епідемічної ситуації,

комісія

Вирішила:

  1. Відновити проведення засідань, нарад, робочих зустрічей тощо колегіальних та комісійних органів, крім випадків, якщо діяльність таких органів та такі заходи пов’язані із недопущенням виникнення та поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

   2. Дозволити проведення спортивних заходів без глядачів, у яких беруть участь не більше ніж 50 осіб.

    3. Дозволити проведення у концертних організаціях, художніх (мистецьких) колективах репетицій та інших заходів, які не передбачають одночасного зібрання великої кількості осіб (до 50 осіб), без глядачів за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту.

   4. Продовжити обмеження, що стосуються особистого прийому громадян та розгляду звернень громадян у їх присутності.

    5. Керівникам закладів фізичної культури і спорту:

   5.1. Здійснити організаційні заходи щодо відновлення роботи закладів фізичної культури і спорту в умовах карантину.

  5.2. Забезпечити дотримання закладами вимог щодо організації діяльності у період карантину та дотримання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у деяких закладах фізичної культури і спорту на період карантину у заявку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 26.05.2020 №28.

   6. Дозволити використання спортивних залів, відкритих спортивних майданчиків для проведення тренувань за умови дотримання притоепідемічних заходів.

   7. Відділу освіти, культури та туризму селищної ради:

   7.1. Здійснити організаційні заходи щодо відновлення роботи інклюзивно-ресурсного центру в умовах адаптивного карантину.

  7.2. Відновити роботу інклюзивно-ресурсного центру.

Голова комісії

Селищний голова                                                              Т.В.Жарська

                                                                 

Секретар комісії                                                                   О.В.Бабчук