Великомихайлівська селищна рада

Великомихайлівського району Одеської області

67100, Одеська область, Великомихайлівський район, смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46, e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

КОМІСІЯ

З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА

НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

ПРОТОКОЛ №10

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Великомихайлівській селищній радівід 25травня 2020 року.

смт.Велика Михайлівка,

вул.Карбишева, 10

Головував: Селищний голова, голова комісії                  Жарська Т.В.

Присутні: члени комісії.

І.«Про встановлення карантину та послаблення протиепідемічних заходів, спричинених коронавірусом SARS-CoV-2на території Великомихайлівської селищної ради»

Відповідно до статті 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211» Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненоїкоронавірусом SARS-CoV-2», від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненоїкоронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», комісія

Вирішила:

1. Продовжити на території Великомихайлівської селищної ради дію карантину з 22 травня 2020 року по 22 червня 2020 року.
  2. Відділу освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради:

2.1. Здійснитиорганізаційні заходи (підготовку) щодовідновленняроботизакладівдошкільноїосвіти в умовах адаптивного карантину, а саме:

2.1.1. Визначитикількістьдітей, якіпотребуютьперебування в закладах дошкільноїосвіти, а також режим роботи закладу.

2.1.2. Провести навчання персоналу щодороботив умовах карантину, згіднорекомендаційщодоорганізаціїпротиепідемічнихзаходів у закладах дошкільноїосвіти на період карантину у зв’язку з поширеннямгостроїреспіраторноїхворобиCOVID-2019та визначитивідповідальнихосіб за їхпроведення.

2.1.3. Забезпечити роботу харчоблоків у відповідності з вимогами, яківстановлені до закладівгромадськогохарчуваннянаперіод карантину.

2.1.4. Створитикомісіїіззалученнямфахівців Великомихайлівського районногоуправління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області для проведенняперевіркиготовностізакладівдошкільноїосвіти до роботи в умовах карантину.

2.2. Відновленняроботизакладівдошкільноїосвіти на відповіднихтериторіяхможливелишепісляпроведенняперевіркиготовностізакладівдошкільноїосвіти до роботи в умовах карантину та відповідностізазначенимвимогам.

2.3. Відповідальність за дотриманнямвимогщодоорганізаціїдіяльностізакладів у період адаптивного карантину та дотриманнямрекомендаційщодоорганізаціїпротиепідемічнихзаходів у закладах дошкільноїосвіти на період карантину у зв’язку з поширеннямгостроїреспіраторноїхворобиCOVID-2019, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,затвердженихпостановою головного державного санітарноголікаряУкраїнивід 21.05.2020 №25, покласти на керівниківцихзакладів.

Невідкладно

1. Відділу соціального захисту населення Великомихайлівської селищної ради:

3.1. Продовжити роботу щодо забезпечення всім необхідним одиноких, одинокопроживаючих громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, які перебувають у групі підвищеного ризику.

На періодпроведеннякарантиннихзаходів

3.2. Розпочати роботу установ та закладів без застосуваннявіддаленоїроботипрацівників.

з 25.05.2020

3.3. Продовжитиобмеження, щостосуютьсяособистогоприйомугромадян та розглядузверненьгромадян у їхприсутності.

На періодпроведеннякарантиннихзаходів

4. Директору ПрАТ «Великомихайлівське АТП-15141»:

4.1 Забезпечитивідновленнярегулярних та нерегулярнихпасажирськихперевезеньавтомобільним транспортом у внутрішньорайонномусполученні за умовиперевезенняпасажирів у межах кількостімісць для сидіння, передбаченоїтехнічною характеристикою транспортного засобуабовизначеної в реєстраційних документах на цейтранспортнийзасіб з дотриманнямусіхпротиепідемічнихзаходів.

з 26.05.2020

4.2. Забезпечити персонал засобамиіндивідуальногозахисту, антисептиками, дезінфікуючимизасобами та здійсненнясанітарнихобробокгромадського транспорту.

Невідкладно

5. Великомихайлівськомувідділеннюполіції Роздільнянського відділуполіції           ГУ НП в Одеській області забезпечитиохоронугромадського порядку та контроль за виконаннямкарантиннихзаходів на території району.

Голова комісії

Селищний голова                                                       Т.В.Жарська

Секретар комісії                                                О.В.Бабчук