Великомихайлівська селищна рада

Великомихайлівського району Одеської області

67100, Одеська область, Великомихайлівський район, смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46, e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

Про скликання 60-ї позачергової сесії

Великомихайлівської селищної ради VІІ скликання.

Відповідно до частини 4 та 5 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Великомихайлівської селищної ради:

1.Скликати 13 травня 2020 року о 14 00 годині в сесійній залі районної ради 60-ту позачергову сесію Великомихайлівської селищної ради з дотриманням всіх санітарних вимог під час карантину.

2. На розгляд сесії винести наступні питання:

- Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік.

- Про внесення змін і доповнень до рішення № 2419- УІІ від 20.012.2019 року « Про селищний бюджет Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області на 2020 рік»

- Про передачу в оперативне управління віділу освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради матеріалів, обладнання, інвентарю та інших товарно - матеріальних цінностей К 3 «Публічна бібліотека Великомихайлівської селищної ради»

- Інші питання.

Селищний голова                                                         Т.В.Жарська