ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ 60 –ї ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ VІІ СКЛИКАННЯ, ЯКА ВІДБУДЕТЬСЯ 13 травня 2020року о 1400 годині в сесійній залі районої ради.

1.Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік.

Доповідає: начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай

2. Про внесення змін і доповнень до рішення № 2419-VII від 20.12.2019 р «Про селищний бюджет Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області на 2020 рік.

Доповідає: начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай

3. Про передачу в оперативне управління відділу освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради матеріалів, обладнання, інвентарю та інших товарно- матеріальних цінностей К3 «Публічна бібліотека Великомихайлівської селищної ради».

Доповідає:заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів С.С.Слюсенко.

4. Інші питання.