ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ ЧЕРГОВОЇ СОРОК СЬОМОЇ СЕСІЇ

VІІ СКЛИКАННЯ, ЯКА ВІДБУДЕТЬСЯ 27 червня 2019 року о 11 00 годині В СЕСІЙНІЙ ЗАЛІ РАЙОННОЇ РАДИ.

1.Про встановлення ставки орендної плати за користування земельними ділянками на 2020 рік на території Великомихайлівської селищної ради.

Доповідає: начальник відділу земельних ресурсів та охорони   навколишнього середовища Є.В.Степаненко.

2.Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік.

3.Про встановлення на території Великомихайлівської селищної ради туристичного збору на 2020 рік.

Доповідає: спеціаліст юрист селищної ради Терлецький В.С.

4.Про встановлення на території Великомихайлівської селищної ради ставки транспортного податку на 2020 рік.

Доповідає: спеціаліст юрист селищної ради Терлецький В.С.

5.Про встановлення ставок   та пільг із сплати податку на нерухоме майно , відмінне від земельної ділянки , на території Великомихайлівської селищної ради на 2020 рік.

Великомихайлівської селищної ради О.В,Бабчук.

6. Про встановлення розміру плати за тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності селищної ради для розташування тимчасових споруд та засобів зовнішньої реклами на 2020 рік.

Великомихайлівської селищної ради О.В,Бабчук.

7.Про встановлення на території Великомихайлівської селищної ради ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців на 2020 рік.

Доповідає: начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай.

8. Про встановлення на території Великомихайлівської селищної ради ставки акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2020 рік.

Великомихайлівської селищної ради О.В,Бабчук.

9. Про встановлення податку на прибуток на 2020 рік КП «Злагода» та «Сількомунгосп».

Доповідає: начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай.

10. Про внесення змін до   Програми соціальної підтримки населення на 2019-2021 роки « Соціальний захист населення Великомихайлівської селищної ради».

Доповідає: начальник служби у справах дітей, сім'ї, молоді,   спорту та соціального захисту населення Великомихайлівської селищної ради О.М.Гребенюк.

11. Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік.

Доповідає: селищний голова Т.В.Жарська.

12. Про внесення змін і доповнень до рішення № 1621-VII від 21.12.2018 р «Про селищний бюджет Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області на 2019 рік»

Доповідає: начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай.

13. Про затвердження тарифів на оренду приміщень закладів культури що знаходяться на території Великомихайлівської селищної ради.

Доповідає: директор Великомихайлівського РБК А.П.Ростовцева.

14.Земельні питання.

15. Інші питання.