1. Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік.

Доповідає: начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай.

2. Про внесення змін і доповнень до рішення №1621-VII від 21.12.2018 р «Про селищний бюджет Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області на 2019 рік»

Доповідає: начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай.

3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Великомихайлівської селищної ради на 2017 – 2020 роки.

Доповідає: начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай.

4. Про внесення змін до Програми Великомихайлівської селищної ради «Організаційне забезпечення діяльності роботи Великомихайлівського районного відділу філії державної установи « Центр   пробації » в Одеській області по здійсненню нагляду за особами , засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та попередження рецидивної злочинності на період 2019 -2020 роки».

Доповідає: начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай

5. Про внесення змін до Програми Великомихайлівської селищної ради «Підготовка молоді до проходження строкової військової служби та військової служби за контрактом , військово – патріотичного виховання молоді на 2019 -2020 роки».

Доповідає: начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай

6. Про затвердження положення про цільовий фонд Великомихайлівської селищної ради.

Доповідає: начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай

7. Про внесення змін до Програми соціальної підтримки населення на 2019 – 21 роки «Соціальний захист населення Великомихайлівської селищної ради».

Доповідає: головний спеціаліст служби у справах дітей, сім'ї, молоді,   спорту та соціального захисту населення Великомихайлівської селищної ради І.В.Пастушенко..

8. Про внесення змін до Програми «Підтримка сімʼї по Великомихайлівській селищній раді на 2017 – 20 роки.»

9.Про організацію та проведення конкурсу з визначеня виконавця послуг з вивезення побутових відходів по Великомихайлівській селищній раді.

Доповідає: спеціаліст юрист селищної ради В.С.Терлецький

10. Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації , що належать Великомихайлівській селищній раді.

Доповідає: спеціаліст юрист селищної ради В.С.Терлецький.

11.Про ліквідацію Великокомарівської сільської виборчої комісії Великомихайлівського району Одеської області.

Доповідає: спеціаліст юрист селищної ради В.С.Терлецький.

12. Про ліквідацію Гребениківської сільської виборчої комісії Великомихайлівського району Одеської області.

Доповідає: спеціаліст юрист селищної ради В.С.Терлецький.

13. Про ліквідацію Комарівської сільської виборчої комісії Великомихайлівського району Одеської області

Доповідає: спеціаліст юрист селищної ради В.С.Терлецький.

14. Про ліквідацію Новопетрівської сільської виборчої комісії Великомихайлівського району Одеської області

Доповідає: спеціаліст юрист селищної ради В.С.Терлецький.

15. Про ліквідацію Новоселівської сільської виборчої комісії Великомихайлівського району Одеської області

Доповідає: спеціаліст юрист селищної ради В.С.Терлецький.

16. Про ліквідацію Полезненської сільської виборчої комісії Великомихайлівського району Одеської області

Доповідає: спеціаліст юрист селищної ради В.С.Терлецький.

17. Про ліквідацію Стоянівської сільської виборчої комісії Великомихайлівського району Одеської області

Доповідає: спеціаліст юрист селищної ради В.С.Терлецький.

18. Про ліквідацію Юрківської сільської виборчої комісії Великомихайлівського району Одеської області

19.Земельні питання.

20. Інші питання.

- Про розгляд заяви депутата селищної ради Г.Л.Цицик.