ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЧЕРГОВОЇ СОРОК ДРУГОЇ СЕСІЇ VІІ СКЛИКАННЯ, ЯКА ВІДБУДЕТЬСЯ   15 ЛЮТОГО 2019 року о 14 00 годині В СЕСІЙНІЙ ЗАЛІ РАЙОННОЇ РАДИ.

1. Звіт Великомихайлівської селищної ради про виконання селищного бюджету Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району за 2018 рік.

Доповідає: начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай.

2. Звіт селищного голови про роботу виконавчого комітету  Великомихайлівської селищної ради  за 2018 рік, виконання плану соціально-економічного та культурного розвитку за 2018 рік та перспективи розвитку в 2019 році.

Доповідає: селищний голова Т.В.Жарська

Співдоповідь; заступників селищного голови з питань діяльності органів влади  В.А.Косенко, та С.С.Слюсенко., начальника відділу ЖКГ, будівництва та благоустрою  О.В.Бабчука , головного спеціаліст відділу ЖКХ, будівництва та благоустрою В.В.Астененко, інспектора праці М.П. Караманова , головного спеціаліста з підготовки інвестиційних проектів Ягузинського В.В.

3. Про внесення змін до плану соціально – економічного та культурного     розвитку Великомихайлівської селищної ради на 2018 -20 рр.»

Доповідає: селищний голова Т.В.Жарська.

4. Про затвердження складу виконавчого комітету Великомихайлівської селищної ради в новій редакції.

Доповідає: спеціаліст юрист селищної ради В.С.Терлецький.

5. Про затвердження комплексної програми «Безпечна Великомихайлівщина на 2019 -2020 роки».

Доповідає:заступник селищного голови з питань діяльності органів влади В.А.Косенко.

6. Про затвердження програми Великомихайлівської селищної ради по підготовці молоді до проходження строкової військової служби за контрактом, військово – патріотичного виховання молоді на 2019 -2020 роки.»

7.Про затвердження програми цивільного захисту , техногенної та пожежної безпеки Великомихайлівської селищної ради на 2019 – 2020 роки».

8. Про затвердження селищної цільової програми фінансової підтримки відділу прикордонної служби «Велика Михайлівка» Подільського прикордонного загону в питанні забезпечення протидії протиправній діяльності на державному кордоні на 2019 -2020 роки».

9. Про затвердження Програми Великомихайлівської селищної

ради «Організаційне забезпечення діяльності роботи Великомихайлівського

районного відділу філії Державної установи «Центр пробації»

в Одеській області по здійсненню нагляду за особами, засудженими

до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та попередження рецидивної

злочинності на період 2019-2020 рр.»

Доповідає:заступник селищного голови з питань діяльності органів влади С.С.Слюсенко.

10. Про внесення змін до Програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт,

дітей, позбавлених батьківського піклування осіб та молоді з їх числа на 2017 -2020 роки ».

Доповідає: начальник служби у справах дітей, сім'ї, молоді, спорту та соціального захисту населення О.М.Гребенюк.

11. Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.

Доповідає: начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай.

12. Про внесення змін і доповнень до рішення № 1055 – УІІ від 22.12.2017 року «Про селищний бюджет Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області на 2018 рік »

Доповідає: начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай.

13. Про затвердження Програми «Питна вода по Великомихайлівській селищній раді на 2019 – 2020 роки.»

14.Розгляд клопотання голови Великомихайлівської районної ради щодо прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великомихайлівського району у власність Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівської центральної районної бібліотеки та Великомихайлівської районної дитячої бібліотеки.

15. Про внесення змін в штатний розпис КЗ «Великомихайлівський БК» на 2019 рік.

Доповідає: начальник відділу освіти, культури та туризму Великомихайлівської  селищної ради О. С. Маковецька.

16. Про затвердження Положення про історико – краєзнавчий музей КЗ «Великомихайлівський БК».

17. Про призначення персональних стипендій обдарованим учням закладів загальної середньої освіти.

18. Про встановлення батьківської плати за харчування в закладах дошкільної освіти Великомихайлівської селищної ради.

19.Про передачу точки обліку артсвердловини с.Новоселівка.

Доповідає :начальник відділу ЖКГ, будівництва та благоустрою  О.В.Бабчук.

20. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Великомихайлівської селищної ради, які підлягають приватизації у 2019 році.

Доповідає: спеціаліст юрист селищної ради В.С.Терлецький.

21.Про відчуження об’єкта комунальної власності Великомихайлівської селищної ради «Будівля гуртожитку, бані».

Доповідає: спеціаліст юрист селищної ради В.С.Терлецький.

22. Про відчуження об’єкта комунальної власності Великомихайлівської селищної ради « Котельна ДНЗ «Сонечко»».

Доповідає: спеціаліст юрист селищної ради В.С.Терлецький

23.Про внесення змін до структури відділу освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради.

24.Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до комунальної власності Великомихайлівської селищної ради комп’ютерного обладнання та засобів навчання для кабінетів хімії, біології, фізики освітніх закладів області.

25.Про створення Комунальної установи «Великомихайлівський інклюзивно –ресурсний центр» Великомихайлівської селищної ради Одеської області.

26.Про затвердження Регламенту Великомихайлівської селищної ради в новій редакції.

Доповідає: спеціаліст юрист селищної ради В.С.Терлецький

27. Про затвердження розпоряджень, прийнятих в міжсесійний період.

Доповідає:секретар селищної ради Л.Л.Черненко.

28. Про затвердження Програми врегулювання земельних відносин на території Великомихайлівської селищної ради на 2019 – 2020 роки».

Доповідає: начальник відділу земельних ресурсів та охорони   навколишнього середовища Є.В.Степаненко.

29. Земельні питання.

30. Інші питання.