1. Про селищний бюджет Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області на 2019 рік

Доповідає: начальник фінансового відділу селищної ради К.Ю.Шалай

2. Про внесення змін до програми підтримки місцевого самоврядування   Великомихайлівської селищної ради на 2019-2020 роки.

Доповідає: начальник фінансового відділу селищної ради К.Ю.Шалай

3. Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт на території Великомихайлівської селищної ради на 2019 рік.

Доповідає:  начальник відділу ЖКГ, будівництва та благоустрою Великомихайлівської селищної ради О.В,Бабчук.

4. Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Великомихайлівської селищної ради на 2019 рік.

Доповідає: начальник відділу ЖКГ, будівництва та благоустрою Великомихайлівської селищної ради О.В,Бабчук.

5. Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Великомихайлівської селищної ради на 2019 рік.

Доповідає: начальник відділу ЖКГ, будівництва та благоустроюВеликомихайлівської селищної ради О.В,Бабчук.

6. Про внесення змін до Програми «Відпочинок та оздоровлення дітей по Великомихайлівській селищній раді на 2017 -2020 роки».

Доповідає: начальник служби у справах дітей, сім'ї, молоді, спорту та соціального захисту населення О.М.Гребенюк.

7. Про внесення змін до додатків Програми « Розвиток фізичної культури і спорту по Великомихайлівській селищній раді на 2017 -2020 роки».

8. Про внесення змін до Програми «Подолання дитячої бездоглядності та безпритульності на 2017 – 2020 роки» затвердженої рішенням сесії селищної ради від 20.01.2017 року № 586-УІІ.

9. Про внесення змін до Програми « Соціальний захист ветеранів війни та праці по Великомихайлівській селищній раді на 2017 -2020 роки».

10. Про внесення змін до Програми «Підтримка сімʼї по Великомихайлівській   селищній раді на 2017 – 2020 роки».

11. Про внесення змін до Програми «Забезпечення житлом дітей – сиріт ,дітей, позбавлених батьківського піклування осіб та молоді з їх числа на 2017 -2020 роки» , затвердженої рішенням сесії селищної ради від 20.01.2017 року № 580-УІІ.

12. Про затвердження Програми соціальної підтримки населення на 2019 – 2021 роки « Соціальний захист населення Великомихайлівської селищної ради».

13. Про внесення змін до напрямків діяльності та заходів Програми "Підтримка малозабезпечених верств населення, матеріальне забезпечення дітей - сиріт і дітей, позбавленних батьківського піклування Великомихайлівської селищної ради на 2017-2020роки».

Доповідає:начальник служби у справах дітей, сім'ї, молоді, спорту та соціального захисту населення О.М.Гребенюк.

14. Про внесення змін до Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації населених пунктів Великомихайлівської селищної ради на період 2017-2020 років затвердженої рішенням сесії селищної ради від 20.01.2017 року № 624-УІІ.

Доповідає: начальник відділу земельних ресурсів та охорони   навколишнього середовища Є.В.Степаненко.

15  .Про затвердження Програми «Учитель» на 2019 -2021 роки

Доповідає:начальник відділу освіти, культури та туризму Великомихайлівської  селищної ради О.С.Маковецька

16.Про затвердження Програми «Обдарована дитина» на 2019 – 2021 роки

Доповідає:начальник відділу освіти, культури та туризму  Великомихайлівської селищної ради О.С.Маковецька

17.Про внесення змін до структури Відділу освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради.

Доповідає:начальник відділу освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради О.С.Маковецька.

18.Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Великомихайлівської селищної ради

Доповідає: головний спеціаліст-юрист селищної ради В.С.Терлецький

19. Про делегування повноважень Великомихайлівській районній раді на 2019 рік з реалізації державних та обласних програм соціального захисту населення.

Доповідає: начальник фінансового відділу селищної ради К.Ю.Шалай.

20. Про план роботи Великомихайлівської селищної ради на 2019рік.

Доповідає: секретар Великомихайлівської селищної ради Л.Л. Черненко.

21.Про преміювання, надання матеріальної допомоги, встановлення надбавок та доплат до посадового окладу голові Великомихайлівської селищної ради         Т.В. Жарській та заступникам по виконавчій роботі в 2019 році.

Доповідає:- секретар Великомихайлівської селищної ради Л.Л. Черненко

22.Земельні питання.