ПОРЯДОК  ДЕННИЙ  ПОЗАЧЕРГОВОЇ  СОРОКОВОЇ  СЕСІЇ  VІІ  СКЛИКАННЯ, ЯКА ВІДБУДЕТЬСЯ   06 ГРУДНЯ    2018 року  о  10 00 годині  В СЕСІЙНІЙ ЗАЛІ РАЙОННОЇ РАДИ.

1.Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін  до селищного бюджету на  2018 рік.

Доповідає:  селищний  голова  Т.В.Жарська.

2.Про внесення змін і доповнень  до рішення № 1055 – УІІ  від 22.12.2017 року «Про селищний бюджет Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області на  2018 рік »

Доповідає:  начальник фінансового відділу  К.Ю.Шалай.

3. Про надання матеріальної допомоги  жителю с.Комарівка  Костенко Михайлу Степановичу.

Доповідає:  селищний  голова  Т.В.Жарська.

4. Про внесення змін до  Програми «Підтримка малозабезпечених верств населення , матеріальне забезпечення дітей  - сиріт і дітей,  позбавлених батьківського піклування Великомихайлівської селищної ради  на 2017 – 2020 роки».

Доповідає: начальник служби у справах дітей, сім'ї,  молоді, спорту  та  соціального захисту  населення  О.М.Гребенюк

5. Про внесення  змін до Програми «Соціальний   захист ветеранів війни та  праці по Великомихайлівській селищній  раді на 2017 -2020 роки», затвердженої рішенням сесії селищної ради від 20.01.2017 року № 584-УІІ.

Доповідає:  начальник служби у справах дітей, сім'ї,  молоді, спорту  та  соціального захисту  населення  О.М.Гребенюк.

6. Про внесення змін  до Програми  фінансової підтримки комунальних підприємств Великомихайлівської селищної ради на  2017-2020 роки.

Доповідає:  начальник фінансового відділу  К.Ю.Шалай.

7.Про передачу в  безоплатне користування комунальному підприємству  «Сількомунгосп»    майна комунальної власності Великомихайлівської селищної ради.

Доповідає: начальник відділу ЖКГ, будівництва та благоустроюБабчук О.В.

8. Про затвердження  розпоряджень, прийнятих в міжсесійний  період.

Доповідає:секретар селищної ради Л.Л.Черненко.

9.Земельні питання.

Доповідає:начальник відділу  земельних ресурсів  та охорони    навколишнього середовища  Є.В.Степаненко.

10.  Інші  питання.

Великомихайлівська об`єднана територіальна громада.
call: +38(04859)2-12-46