ПОРЯДОК ДЕННИЙ ПОЗАЧЕРГОВОЇ ДВАДЦЯТЬ ДЕВЯТОЇ  СЕСІЇ VІІ СКЛИКАННЯ, ЯКА ВІДБУДЕТЬСЯ    23 лютого 2018 року о 12 00 годині В СЕСІЙНІЙ ЗАЛІ РАЙОННОЇ РАДИ.

1.Про затвердження тарифу на централізоване та привозне водопостачання КП «Злагода» та     КП «Сількомунгосп» на території Великомихайлівської селищної ради.

Доповідає: Директор КП «Злагода» Л.О.Москалець

Співдоповідь: секретаря постійної комісії з питань житлово- комунального             господарства, будівництва, транспорту, звязку та розвитку підприємництва Т.В.Твердохлібенко.

2. Про затвердження тарифів на послуги автотранспорту КП «Злагода».

Доповідає: Директор КП «Злагода» Л.О.Москалець.

3. Про затвердження тарифу на надання послуг по збору та вивезення твердих

побутових відходів для населення на території Великомихайлівської

селищної ради.

Доповідає: Директор КП «Злагода» Л.О.Москалець.

4 .Про погодження вартості послуг по монтажу та підключенню в діючий

водогін для  КП «Злагода».

Доповідає: Директор КП «Злагода» Л.О.Москалець

5. Про погодження тарифів по наданню ритуальних послуг.

Доповідає: : заступник селищного голови з питань діяльності

органів влади В.А.Косенко .

6. Про розгляд клопотання Одеської дирекції залізничних перевезень № 6 ДНП-1

від 11.01.2018 року.

Доповідає: заступник селищного голови з питань діяльності органі влади С.С.Слюсенко.

7. Про організацію харчування дітей у закладах загальної середньої освіти, підпорядкованих Великомихайлівській селищній раді у 2018 році.

Доповідає: начальник відділу освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради О.С. Маковецька

8. Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.

Доповідає: начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай

9. Про внесення змін і доповнень до рішення № 1055 – УІІ від 22.12.2017 року   «Про селищний бюджет Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області на 2018 рік».

Доповідає: начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай

10. Земельні питання.

Доповідає:  начальник відділу земельних  ресурсів та охорони навколишнього середовища.  Є.В.Степаненко

11. Інші питання.

- Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств           Великомихайлівської селищної ради на 2017 – 2020 роки

Доповідає: начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай.

- Про затвердження кошторисної документації капітального ремонту та будівництва об’єктів Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області

Доповідає: - заступник голови селищної  ради Косенко В.А.