ПОРЯДОК  ДЕННИЙ  ЧЕРГОВОЇ ДВАДЦЯТЬ  СЬОМОЇ   СЕСІЇ  VІІ  СКЛИКАННЯ, ЯКА ВІДБУДЕТЬСЯ  22 ГРУДНЯ   2017 року о  1400 годині  В СЕСІЙНІЙ ЗАЛІ РАЙОННОЇ РАДИ.

1.Про визнання повноважень старости Великокомарівського старостинського округу Великомихайлівської селищної ради.

Доповідає: головний спеціаліст-юрист селищної ради В.С.Терлецький

2.Про преміювання, надання матеріальної допомоги, встановлення надбавок та доплат до посадового окладу голові Великомихайлівської селищної ради         Т.В. Жарській та заступникам по виконавчій роботі в 2018 році.

Доповідає:- секретар Великомихайлівської селищної ради Л.Л. Черненко

3.Про селищний бюджет Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області на 2018 рік

Доповідає: начальник фінансового відділу селищної ради К.Ю.Шалай

4.Про план роботи Великомихайлівської селищної ради на 2018рік.

Доповідає: секретар Великомихайлівської селищної ради  Л.Л. Черненко

5.Про затвердження програми поводження з твердими побутовими відходами на території Великомихайлівської селищної ради.

Доповідає: начальник відділу ЖКГ, будівництва та благоустрою Великомихайлівської селищної ради.  О.В. Бабчук

6.Про затвердження програми благоустрою населених пунктів Великомихайлівської селищної ради.

Доповідає: начальник відділу ЖКГ, будівництва та благоустрою Великомихайлівської селищної ради О.В. Бабчук

7.Про внесення змін до програми розроблення (оновлення) містобудівної документації населених пунктів Великомихайлівської селищної ради за період 2017-2020 роки.

Доповідає: начальник відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища Е.В. Степаненко

8.Про внесення змін до Програми «Соціальний захист ветеранів війни та праці по Великомихайлівської селищної ради на 2017-2020 роки»0 затвердженої рішенням сесії селищної ради від 20.01.2017 року №584-VII.

Доповідає: начальник служби у справах дітей, сім’ї, молоді, спорту та соціального захисту населення О.М. Гребенюк

9.Про внесення змін до напрямків діяльності та заходів Програми "Підтримка малозабезпечених верств населення, матеріальне забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування Великомихайлівської селищної ради на 2017-2020 роки»

Доповідає:начальник служби у справах дітей, сім’ї, молоді, спорту та соціального захисту населення О.М. Гребенюк

10.Про внесення змін до Додатку 2 Програми«Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування осіб та молоді з їх числа на 2017-2020 роки» затвердженої рішенням сесії селищної ради від 20.01.2017 року № 580-VІІ

11.Про внесення змін до Програми «Подолання дитячої бездоглядності та безпритульності на 2017-2020 роки» затвердженої рішенням сесії селищної ради від 20.01.2017 року №586-VII.

12.Про внесення змін до Програми «Вчитель року» на 2016-2018 роки

13.Про внесення змін до Програми «Обдарована дитина на 2016-2018 роки»

Доповідає: начальник відділу освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради О.С. Маковецькао

14.Про внесення змін до Програми «Спортакіада Великомихайлівської селищної ради  на 2016-2018 роки»

15.Про внесення змін до Програми «Розвитку культури Великомихайлівської селищної ради  на 2016-2018 роки»

16.Про встановлення батьківської плати за навчання у КЗ «Великомихайлівська ДМШ»

Доповідає: начальник відділу освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради О.С. Маковецька

17.Про затвердження стратегії Великомихайлівської селищної ради до 2025 року

Доповідає: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів С.С. Слюсенко

18.Про надання дозволу селищному голові Великомихайлівської селищної ради Жарській Т.В. на заключення тимчасових угод терміном  до  одного  року  на  отримання коштів за фактичне користування  земельними  ділянками в натурі на місцевості з різним цільовим призначенням за межами  населених пунктів на території Великомихайлівської селищної ради.

Доповідає: голова Великомихайлівської селищної ради Т.В. Жарська

19.Про затвердження розпоряджень  виданих в міжсесійний період.

Доповідає: секретар Великомихайлівської селищної ради  Л.Л. Черненко

20.Земельні питання