Великомихайлівська селищна рада

Великомихайлівського району Одеської області

67100, Одеська область, Великомихайлівський район, смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46, e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

Про скликання 64-ї чергової сесії

Великомихайлівської селищної ради VІІ скликання.

Відповідно до частини 4 та 5 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Великомихайлівської селищної ради:

1.Скликати 28 серпня 2020 року об 11 00 годині в сесійній залі районної ради 64-ту чергову сесію Великомихайлівської селищної ради з дотриманням всіх санітарних вимог під час карантину.

2. На розгляд сесії винести наступні питання:

1. Розгляд заяви жителя смт. Велика Михайлівна Бєломєсяцева Дмитра Олександровича.

2.Про розгляд клопотання головного лікаря І.В.Антощука.

3. Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік.

4. Про внесення змін і доповнень до рішення № 2419-VII від 20.12.2019 «Про селищний бюджет Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області на 2020 рік».

5.Про внесення змін до Програми соціальної підтримки населення на 2019 – 2021 роки «Соціальний захист населення Великомихайлівської селищної ради».

6.Про створення Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Великомихайлівської селищної ради. Великомихайлівського району Одеської області.

7.Про внесення змін до структури Відділ освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради.

8.Про внесення змін до Положення про Відділ освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області затвердженого рішенням сесії Великомихайлівської селищної ради від 29.07.2016 року №378 – УІІІ.

9. Про внесення змін до Програми «Молодий спеціаліст Великомихайлівської селищної ради на 2018 – 2022 роки» та затвердження в новій редакції.

10.Про внесення змін до Положення про Відділ соціального захисту населення   Великомихайлівської селищної ради».

Земельні питання.

Інші питання.

Селищний голова                                                        Т.В.Жарська

17.08.2020 року