ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ 64 –ї ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ   VІІ СКЛИКАННЯ,

ЯКА ВІДБУДЕТЬСЯ 28 серпня 2020року о 11 00 годині в сесійній залі районної ради.

1. Розгляд заяви жителя смт. Велика Михайлівна Бєломєсяцева Дмитра Олександровича.

Доповідає:голова селищної ради Т.В.Жарська

2.Про розгляд клопотання головного лікаря І.В.Антощука

Доповідає:голова селищної ради Т.В.Жарська

3. Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік.

Доповідає: головний спеціаліст по видатках фінансового відділу Л.В.Паніван

4. Про внесення змін і доповнень до рішення № 2419-VII від 20.12.2019   «Про селищний бюджет Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області на 2020 рік».

Доповідає: головний спеціаліст по видатках фінансового відділу Л.В.Паніван

5.Про внесення змін до Програми соціальної підтримки населення на 2019 – 2021 роки «Соціальний захист населення Великомихайлівської селищної ради».

Доповідає:виконуюча обов’язки начальника служби у справах дітей Великомихайлівської селищної ради І.В.Пастушенко.

6.Про створення Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Великомихайлівської селищної ради. Великомихайлівського району Одеської області.

Доповідає: начальник відділу освіти ,культури та туризму   Великомихайлівської селищної ради Маковецька О.С.

7.Про внесення змін до структури Відділ освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради.

8.Про внесення змін до Положення про Відділ освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області затвердженого рішенням сесії Великомихайлівської селищної ради від 29.07.2016 року №378 – УІІІ.

9.Про внесення змін до Програми «Молодий спеціаліст Великомихайлівської селищної ради на 2018 – 2022 роки» та затвердження в новій редакції.

10.Про внесення змін до Положення про Відділ соціального захисту населення Великомихайлівської селищної ради»

Доповідає: начальник відділу соціального захисту населення Великомихайлівської селищної ради Тилкова О.А.

Земельні питання.

Інші питання