УКРАЇНА

Великомихайлівська  селищна  рада

Великомихайлівського  району  Одеської  області

67100,  Одеська область, Великомихайлівський  район,  смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46,  e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

 

РІШЕННЯ

Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у постійне користування

КОМУНАЛЬНІЙ УСТАНОВІ «ВЕЛИКОМИХАЙЛІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА

РАЙОННА   ЛІКАРНЯ»    для   будівництва   та   обслуговування

будівель закладів охорони здоров’я  та соціальної допомоги,

за адресою смт. Велика Михайлівка, вул. Калинова, 34б.  

 

           Керуючись: п. 34 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12, ст. 92, ст. 122, ст. 123 Земельного кодексу України, ст. 25, та 50 Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяву  КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ВЕЛИКОМИХАЙЛІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги, Великомихайлівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КОМУНАЛЬНІЙ УСТАНОВІ «ВЕЛИКОМИХАЙЛІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги орієнтовною площею – 0,5000 га із земель комунальної власності не наданих у власність або користування, за адресою: смт. Велика Михайлівка вул. Калинова, 34б, Великомихайлівської селищної ради, Великомихайлівського району Одеської області.

2. КОМУНАЛЬНІЙ УСТАНОВІ «ВЕЛИКОМИХАЙЛІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» в місячний термін укласти договір із розробки  документації із землеустрою, які відповідають  вимогам ст. 26 Закону України  «Про землеустрій».

3. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування після погодження, у встановленому законодавством порядку подати на розгляд сесії до Великомихайлівської селищної ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у постійне користування.

4. Термін дії рішення становить 2 (два) роки.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  з  питань   агропромислового  комплексу, земельних ресурсів , соціального  розвитку  села та  охорони  навколишнього  середовища.

     

Селищний голова                             _____________        Т.В. Жарська

                                                            (підпис, печатка)

21.10.2016 року.

 

№ 507 – УІІ