УКРАЇНА

Великомихайлівська  селищна  рада

Великомихайлівського  району  Одеської  області

67100,  Одеська область, Великомихайлівський  район,  смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46,  e-mail:vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

 

РІШЕННЯ

Про призначення персональних стипендій

учням загальноосвітніх навчальних закладів

                На підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи подання Відділу освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради про призначення персональних стипендій учням загальноосвітніх шкіл, з метою підтримки обдарованої молоді селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Призначити персональну стипендію голови Великомихайлівської селищної ради обдарованим учням в розмірі  200(двісті) грн.  кожному з 1 вересня по 31 грудня  2016 року на загальну суму 1600 грн:

- Радько Анні Олександрівні – 2009 року народження, учениці 2 класу   Великомихайлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Анна   переможиця обласного етапу і призер всеукраїнського етапу конкурсу творчості учнівської та студентської молоді «Змагаймось за нове життя», присвяченого творчості Лесі Українки.

         - Козаченко Іванні Іванівні – 2000 року народження, учениці 11 класу Великомихайлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Іванка   переможиця  районної учнівської олімпіади з української мови й літератури, посіла ІІІ місце в обласному турі учнівських предметних олімпіад з української мови і літератури.

2.Доручити начальнику відділу освіти, культури та туризму Кустолу О.А. забезпечити виплату персональних стипендій.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту населення, зв’язків з об’єднаннями громадян, охорони здоров`я, освіти, культури

  

  Селищний голова                                                     Т.В. Жарська

 

 

21.10.2016

№496-VII