ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення «Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до бюджету 2016 року.»

Дата 21.10.2016

Режим голосування

1\2 Спискового складу

Всього зареєстровано

22

За

22

Проти

0

Утримались

0

Рішення

приймається

Список депутатів

Округ

П.І.Б. обраного депутата

Результати голосування

За основу

В цілому

за

проти

утрим.

за

проти

утрим.

№1

Завада Дмитро Анатолійович

˅

 

 

˅

 

 

№ 2

Кузьмінська Ніна Іванівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 3

Твердохлібенко Тетяна Василівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 5

Кеба Михайло Мирославович

˅

 

 

˅

 

 

№ 6

Гребенюк Анастасія Сафронівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 9

Завада Анатолій Зіновьевич

˅

 

 

˅

 

 

№ 10

Черненко Людмила Леонідівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 11

Завада Олександр Ігорович

˅

 

 

˅

 

 

№ 12

Очереднова Людмила Іванівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 13

Поляков Тимур Іванович

˅

 

 

˅

 

 

№ 14

Чепендюк Олександр Володимирович

˅

 

 

˅

 

 

№ 15

Плакущенко Євген Володимирович

˅

 

 

˅

 

 

№ 16

Мундрескул Ніна Іванівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 17

Чабан Ірина Олександрівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 18

Степаненко Євгенія Василівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 20

Корбул Олег Миколайович

˅

 

 

˅

 

 

№ 21

Коземерчук Оксана Миколаївна

˅

 

 

˅

 

 

№ 22

Константинов Юрій Радіонович

˅

 

 

˅

 

 

№ 23

Кулик Ірина Миколаївна

˅

 

 

˅

 

 

№ 24

Цицик Ганна Леонідівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 26

Ізбаш Зінаїда Іванівна

˅

 

 

˅

 

 

 

Жарська Тетяна Володимирівна

˅

 

 

˅

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення «Про внесення змін і доповнень до рішення №48-І від 25 грудня 2015 року «Про селищний бюджет Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області на 2016рік»

Дата 21.10.2016

Режим голосування

1\2 Спискового складу

Всього зареєстровано

22

За

21

Проти

0

Утримались

0

Не голосував

1

Рішення

приймається

Список депутатів

Округ

П.І.Б. обраного депутата

Результати голосування

За основу

В цілому

за

проти

утрим.

за

проти

утрим.

№1

Завада Дмитро Анатолійович

˅

 

 

˅

 

 

№ 2

Кузьмінська Ніна Іванівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 3

Твердохлібенко Тетяна Василівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 5

Кеба Михайло Мирославович

˅

 

 

˅

 

 

№ 6

Гребенюк Анастасія Сафронівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 9

Завада Анатолій Зіновьевич

н

н

н

н

н

н

№ 10

Черненко Людмила Леонідівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 11

Завада Олександр Ігорович

˅

 

 

˅

 

 

№ 12

Очереднова Людмила Іванівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 13

Поляков Тимур Іванович

˅

 

 

˅

 

 

№ 14

Чепендюк Олександр Володимирович

˅

 

 

˅

 

 

№ 15

Плакущенко Євген Володимирович

˅

 

 

˅

 

 

№ 16

Мундрескул Ніна Іванівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 17

Чабан Ірина Олександрівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 18

Степаненко Євгенія Василівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 20

Корбул Олег Миколайович

˅

 

 

˅

 

 

№ 21

Коземерчук Оксана Миколаївна

˅

 

 

˅

 

 

№ 22

Константинов Юрій Радіонович

˅

 

 

˅

 

 

№ 23

Кулик Ірина Миколаївна

˅

 

 

˅

 

 

№ 24

Цицик Ганна Леонідівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 26

Ізбаш Зінаїда Іванівна

˅

 

 

˅

 

 

 

Жарська Тетяна Володимирівна

˅

 

 

˅

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення «Про внесення змін до порядку призначення директорів комунальної власності»

Дата 21.10.2016

Режим голосування

1\2 Спискового складу

Всього зареєстровано

22

За

21

Проти

0

Утримались

1

Рішення

приймається

Список депутатів

Округ

П.І.Б. обраного депутата

Результати голосування

За основу

В цілому

за

проти

утрим.

за

проти

утрим.

№1

Завада Дмитро Анатолійович

˅

 

 

˅

 

 

№ 2

Кузьмінська Ніна Іванівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 3

Твердохлібенко Тетяна Василівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 5

Кеба Михайло Мирославович

˅

 

 

˅

 

 

№ 6

Гребенюк Анастасія Сафронівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 9

Завада Анатолій Зіновьевич

˅

 

 

˅

 

 

№ 10

Черненко Людмила Леонідівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 11

Завада Олександр Ігорович

˅

 

 

˅

 

 

№ 12

Очереднова Людмила Іванівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 13

Поляков Тимур Іванович

˅

 

 

˅

 

 

№ 14

Чепендюк Олександр Володимирович

˅

 

 

˅

 

 

№ 15

Плакущенко Євген Володимирович

˅

 

 

˅

 

 

№ 16

Мундрескул Ніна Іванівна

 

 

˅

 

 

˅

№ 17

Чабан Ірина Олександрівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 18

Степаненко Євгенія Василівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 20

Корбул Олег Миколайович

˅

 

 

˅

 

 

№ 21

Коземерчук Оксана Миколаївна

˅

 

 

˅

 

 

№ 22

Константинов Юрій Радіонович

˅

 

 

˅

 

 

№ 23

Кулик Ірина Миколаївна

˅

 

 

˅

 

 

№ 24

Цицик Ганна Леонідівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 26

Ізбаш Зінаїда Іванівна

˅

 

 

˅

 

 

 

Жарська Тетяна Володимирівна

˅

 

 

˅

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення «Про погодження кандидатури на посаду директора ЗОШ І-ІІІ ст. с. Великокомарівка»

Дата 21.10.2016

Режим голосування

1\2 Спискового складу

Всього зареєстровано

22

За

1

Проти

3

Утримались

12

Не голосували

6

Рішення

приймається

Список депутатів

Округ

П.І.Б. обраного депутата

Результати голосування

За основу

В цілому

за

проти

утрим.

за

проти

утрим.

№1

Завада Дмитро Анатолійович

 

˅

 

 

˅

 

№ 2

Кузьмінська Ніна Іванівна

˅

 

 

н

н

н

№ 3

Твердохлібенко Тетяна Василівна

 

 

˅

 

 

˅

№ 5

Кеба Михайло Мирославович

 

 

˅

н

н

н

№ 6

Гребенюк Анастасія Сафронівна

 

 

˅

 

 

˅

№ 9

Завада Анатолій Зіновьевич

 

˅

 

 

˅

 

№ 10

Черненко Людмила Леонідівна

 

 

˅

 

 

˅

№ 11

Завада Олександр Ігорович

 

 

˅

 

 

˅

№ 12

Очереднова Людмила Іванівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 13

Поляков Тимур Іванович

˅

 

 

н

н

н

№ 14

Чепендюк Олександр Володимирович

 

˅

 

н

н

н

№ 15

Плакущенко Євген Володимирович

 

 

˅

 

 

˅

№ 16

Мундрескул Ніна Іванівна

 

 

˅

 

 

˅

№ 17

Чабан Ірина Олександрівна

 

˅

 

 

˅

 

№ 18

Степаненко Євгенія Василівна

 

 

˅

 

 

˅

№ 20

Корбул Олег Миколайович

 

 

˅

 

 

˅

№ 21

Коземерчук Оксана Миколаївна

 

 

˅

 

 

˅

№ 22

Константинов Юрій Радіонович

˅

 

 

н

н

н

№ 23

Кулик Ірина Миколаївна

 

 

˅

 

 

˅

№ 24

Цицик Ганна Леонідівна

 

 

˅

 

 

˅

№ 26

Ізбаш Зінаїда Іванівна

н

н

н

н

н

н

 

Жарська Тетяна Володимирівна

 

 

˅

 

 

˅

 

 

 

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення «Про призначення персональної стипендії учням загальноосвітніх навчальних закладів.»

Дата 21.10.2016

Режим голосування

1\2 Спискового складу

Всього зареєстровано

22

За

22

Проти

0

Утримались

0

Рішення

приймається

Список депутатів

Округ

П.І.Б. обраного депутата

Результати голосування

За основу

В цілому

за

проти

утрим.

за

проти

утрим.

№1

Завада Дмитро Анатолійович

˅

 

 

˅

 

 

№ 2

Кузьмінська Ніна Іванівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 3

Твердохлібенко Тетяна Василівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 5

Кеба Михайло Мирославович

˅

 

 

˅

 

 

№ 6

Гребенюк Анастасія Сафронівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 9

Завада Анатолій Зіновьевич

˅

 

 

˅

 

 

№ 10

Черненко Людмила Леонідівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 11

Завада Олександр Ігорович

˅

 

 

˅

 

 

№ 12

Очереднова Людмила Іванівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 13

Поляков Тимур Іванович

˅

 

 

˅

 

 

№ 14

Чепендюк Олександр Володимирович

˅

 

 

˅

 

 

№ 15

Плакущенко Євген Володимирович

˅

 

 

˅

 

 

№ 16

Мундрескул Ніна Іванівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 17

Чабан Ірина Олександрівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 18

Степаненко Євгенія Василівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 20

Корбул Олег Миколайович

˅

 

 

˅

 

 

№ 21

Коземерчук Оксана Миколаївна

˅

 

 

˅

 

 

№ 22

Константинов Юрій Радіонович

˅

 

 

˅

 

 

№ 23

Кулик Ірина Миколаївна

˅

 

 

˅

 

 

№ 24

Цицик Ганна Леонідівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 26

Ізбаш Зінаїда Іванівна

˅

 

 

˅

 

 

 

Жарська Тетяна Володимирівна

˅

 

 

˅

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення «Про затвердження програми «Перевезення пільгової категорії населення»

Дата 21.10.2016

Режим голосування

1\2 Спискового складу

Всього зареєстровано

22

За

22

Проти

0

Утримались

0

Рішення

приймається

Список депутатів

Округ

П.І.Б. обраного депутата

Результати голосування

За основу

В цілому

за

проти

утрим.

за

проти

утрим.

№1

Завада Дмитро Анатолійович

˅

 

 

˅

 

 

№ 2

Кузьмінська Ніна Іванівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 3

Твердохлібенко Тетяна Василівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 5

Кеба Михайло Мирославович

˅

 

 

˅

 

 

№ 6

Гребенюк Анастасія Сафронівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 9

Завада Анатолій Зіновьевич

˅

 

 

˅

 

 

№ 10

Черненко Людмила Леонідівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 11

Завада Олександр Ігорович

˅

 

 

˅

 

 

№ 12

Очереднова Людмила Іванівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 13

Поляков Тимур Іванович

˅

 

 

˅

 

 

№ 14

Чепендюк Олександр Володимирович

˅

 

 

˅

 

 

№ 15

Плакущенко Євген Володимирович

˅

 

 

˅

 

 

№ 16

Мундрескул Ніна Іванівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 17

Чабан Ірина Олександрівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 18

Степаненко Євгенія Василівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 20

Корбул Олег Миколайович

˅

 

 

˅

 

 

№ 21

Коземерчук Оксана Миколаївна

˅

 

 

˅

 

 

№ 22

Константинов Юрій Радіонович

˅

 

 

˅

 

 

№ 23

Кулик Ірина Миколаївна

˅

 

 

˅

 

 

№ 24

Цицик Ганна Леонідівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 26

Ізбаш Зінаїда Іванівна

˅

 

 

˅

 

 

 

Жарська Тетяна Володимирівна

˅

 

 

˅

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення «За прийняття рішення «Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» слідуючим громадянам: Байдану Віктору Миколайовичу - с. Новопетрівка, вул. Миру, 13, 0,0600 га;Коняхіній Надії Василівні - с. Новопетрівка, вул. Чкалова, 56, 0,2500 га;Костенку  Володимиру Дмитровичу - с. Новопетрівка, вул. Набережна ,79, 0,2500 га»

Дата 21.10.2016

Режим голосування

1\2 Спискового складу

Всього зареєстровано

22

За

22

Проти

0

Утримались

0

Рішення

приймається

Список депутатів

Округ

П.І.Б. обраного депутата

Результати голосування

За основу

В цілому

за

проти

утрим.

за

проти

утрим.

№1

Завада Дмитро Анатолійович

˅

 

 

˅

 

 

№ 2

Кузьмінська Ніна Іванівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 3

Твердохлібенко Тетяна Василівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 5

Кеба Михайло Мирославович

˅

 

 

˅

 

 

№ 6

Гребенюк Анастасія Сафронівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 9

Завада Анатолій Зіновьевич

˅

 

 

˅

 

 

№ 10

Черненко Людмила Леонідівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 11

Завада Олександр Ігорович

˅

 

 

˅

 

 

№ 12

Очереднова Людмила Іванівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 13

Поляков Тимур Іванович

˅

 

 

˅

 

 

№ 14

Чепендюк Олександр Володимирович

˅

 

 

˅

 

 

№ 15

Плакущенко Євген Володимирович

˅

 

 

˅

 

 

№ 16

Мундрескул Ніна Іванівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 17

Чабан Ірина Олександрівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 18

Степаненко Євгенія Василівна

˅

 

 

˅

 

 

№ 20

Корбул Олег Миколайович

˅