УКРАЇНА

Великомихайлівська селищна рада

Великомихайлівського району Одеської області

67100, Одеська область, Великомихайлівський район, смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46, e-mail:vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

РІШЕННЯ

Про погодження кандидатури на посаду

Директора Комунальної установи

«Великомихайлівський інклюзивно-ресурсний центр»

Великомихайлівської селищної ради

Великомихайлівського району Одеської області

                Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 20 Закону України «Про освіту», враховуючи результати конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Великомихайлівський інклюзивно-ресурсний центр» Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області та порядку конкурсного відбору керівника Комунальної установи «Великомихайлівський інклюзивно-ресурсний центр» Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області, затвердженого рішенням Великомихайлівської селищної ради № 1695 – VII від 15.02.2019р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити призначення Райковської Вікторії Миколаївни на посаду директора Комунальної установи «Великомихайлівський інклюзивно-ресурсний центр» Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області за контрактом на 3 роки.

2. Доручити начальнику відділу освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради – Маковецькій О.С. забезпечити оформлення трудових відносин з Райковською В.М. згідно з законодавством.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, прав громадян, законності і правопорядку.

Селищний Голова                                                                 Т.В.Жарська

04.04.2019р.

 1834- VII