УКРАЇНА

Великомихайлівська селищна рада

Великомихайлівського району Одеської області

67100, Одеська область, Великомихайлівський район, смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46, e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

РІШЕННЯ

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років

гр. Чорнопищуку Олександру Станіславовичу та гр. Токміловій Василині Іванівні

для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку)

Керуючись п. 34 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  ст. 12, 93, 122, 124 Земельного кодексу України, ст. 25, 50 Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяву гр. Чорнопищука Олександра Станіславовича та гр. Токмілової Василини Іванівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку), Великомихайлівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років гр. Чорнопищуку Олександру Станіславовичу та гр. Токміловій Василині Іванівні;

- для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку) орієнтовною площею – 0,0200 га;

- адреса земельної ділянки: смт. Велика Михайлівка, вул. Центральна, 115б, Великомихайлівського району Одеської області.

2. гр. Чорнопищуку Олександру Станіславовичу та гр. Токміловій Василині Іванівні

в місячний термін укласти договір із розробниками документації із землеустрою, які відповідають вимогам ст. 26 Закону України «Про землеустрій».

3. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду після погодження, у встановленому законодавством порядку подати на розгляд сесії до Великомихайлівської селищної ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та охорони навколишнього середовища.

         Селищний голова                             _____________                       Т.В. Жарська

                                                 (підпис, печатка)

21.12.2018 року

№ 1646-VІІ