УКРАЇНА

Великомихайлівська селищна рада

Великомихайлівського району Одеської області

67100, Одеська область, Великомихайлівський район, смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46, e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

РІШЕННЯ

Про затвердженння Програми організації та

Проведення громадських робіт на території

Великомихайлівської селищної ради на 2019 рік

       Керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відповідно до ч.2 ст.31 Закону України «Про зайнятість населення» та постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 року № 175 «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру» селищна ради,

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму організації та проведення громадських робіт на території Великомихайлівської селищної ради на 2019 рік, що додається.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва.

       Селищний голова                                                                         Т.В. Жарська

21.12.2018 року

№1623 - УІІ


ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням селищної ради

Від 21.12.2018 року

№1623-УІІ

 

 

ПРОГРАМА
 організації  та проведення громадських робіт на території 
Великомихайлівської селищної ради на 2019 рік 

  1. 1.Загальні положення

          Програма організації та проведення  громадських робіт на території Великомихайлівської селищної ради на 2019 рік (надалі Програма) розроблена відповідно до  Конституції України,  Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про зайнятість населення», «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», Постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 року № 175 «Про затвердження Порядку організації  громадських та інших робіт тимчасового характеру».
         Програма визначає мету, завдання, обґрунтування шляхів та засобів розв’язання проблеми, пріоритети, напрямки діяльності та фінансове забезпечення, очікувані  результати  виконання 

  1. 2.Мета

        Головною метою Програми є забезпечення тимчасової зайнятості громадян та сприяння соціальному розвитку територіальної громади.  

  1. 3.Завдання

Основними завданнями Програми є :
- створення тимчасових робочих місць та вирішення проблеми дефіциту робочої сили під час здійснення заходів з благоустрою та озеленення території населених пунктів селищної ради, об’єктів соціальної сфери, кладовищ, зон відпочинку, придорожніх смуг;
- проведення робіт з відновлення пам’яток архітектури, історії та культури;
- впорядкування місць меморіальних поховань, пам’ятників та пам’ятних місць, які мають офіційний статус або зареєстровані на території населених пунктів селищної ради;
- організація інших робіт, які мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам громади та сприяють її соціальному розвитку.

  1. 4.Обгрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми

Для   розв’язання    проблеми з організації   та проведення оплачуванихгромадських робіт основними напрямами діяльності селищної ради, всіх суб’єктів господарювання, які розташовані на території громади, громадян є:
- залучення
до громадських   робіт незайнятого працездатного населення;
- визначення обсягів громадських робіт
та кількості осіб, які братимуть участь у громадських роботах;
- організація укладення
договорів між селищною радою та державною службою зайнятості щодо направлення на ці роботи осіб з числа безробітних і незайнятого населення.

  1. 5.Фінансове забезпечення

Пунктом 6 статті 31 Закону України «Про зайнятість населення» встановлено,  що фінансування організації громадських робіт здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів, роботодавців та інших не заборонених законодавством джерел. У разі залучення зареєстрованих безробітних до громадських робіт фінансування організації таких робіт здійснюється пропорційно рівними частинами за рахунок коштів місцевих бюджетів та Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
Головний розпорядник коштів –
Великомихайлівська селищна рада  Великомихайлівського району Одеської області області в межах бюджетних призначень передбачає кошти на фінансування Програми із загального та спеціального фонду селищного бюджету.

Фінансування  Програми здійснюється в межах видатків передбачених в селищному бюджеті на відповідний бюджетний рік по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ» , а також за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством. 

  1. 6.Очікувані результати виконання 

Виконання Програми дасть змогу:
- постійно підтримувати
в належному санітарному стані території населених пунктів селищної ради;
- сприяти покращенню умов проживання і відпочинку населення шляхом належного догляду за зеленими насадженнями, місцями загального користування, утримання та приведення в належний стан меморіалів, пам’ятників, братських могил, кладовищ;
- забезпечити додаткову соціальну підтримку та тимчасову зайнятість осіб, які шукають роботу.

Селищний голова                                                                          Т.В. Жарська