ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення : Про селищний бюджет Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області на 2019 рік

                                                                          Дата 21.12.2018 року

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 23
За 24
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв   Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 9 Завада Анатолій Зіновійович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
3 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна ˅ ˅

                                      ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення:   Про внесення змін до програми підтримки місцевого самоврядування   Великомихайлівської селищної ради на 2019-2020 роки.

                                           Дата 21.12.2018 року

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 23
За 24
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв   Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 9 Завада Анатолій Зіновійович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
3 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна ˅ ˅

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт на території Великомихайлівської селищної ради на 2019 рік.

                                                         Дата 21.12.2018 року

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 23
За 24
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв   Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 9 Завада Анатолій Зіновійович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
3 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна ˅ ˅

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Великомихайлівської селищної ради на 2019 рік.

                                                           Дата 21.12.2018р.

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 23
За 24
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв   Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 9 Завада Анатолій Зіновійович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
3 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна ˅ ˅

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Великомихайлівської селищної ради на 2019 рік.

.

                                                           Дата 21.12.2018р.

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 23
За 24
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв   Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 9 Завада Анатолій Зіновійович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
3 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна ˅ ˅

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про внесення змін до Програми «Відпочинок та оздоровлення дітей по Великомихайлівській селищній раді на 2017 -2020 роки».

                                                           Дата 21.12.2018р.

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 23
За 24
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв   Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 9 Завада Анатолій Зіновійович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
3 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна ˅ ˅

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про внесення змін до додатків Програми « Розвиток фізичної культури і спорту по Великомихайлівській селищній раді на 2017 -2020 роки».

.

                                                           Дата 21.12.2018р.

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 23
За 24
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв   Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 9 Завада Анатолій Зіновійович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
3 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна ˅ ˅

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про внесення змін до Програми «Подолання дитячої бездоглядності та безпритульності на 2017 – 2020 роки» затвердженої рішенням сесії селищної ради від 20.01.2017 року № 586-УІІ.

                                                           Дата 21.12.2018р.

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 23
За 24
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв   Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 9 Завада Анатолій Зіновійович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
3 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна ˅ ˅

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про внесення змін до Програми « Соціальний захист ветеранів війни та праці по Великомихайлівській селищній раді на 2017 -2020 роки».

.

                                                           Дата 21.12.2018р.

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 23
За 24
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв   Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 9 Завада Анатолій Зіновійович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
3 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна ˅ ˅

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про внесення змін до Програми «Підтримка сімʼї по Великомихайлівській   селищній раді на 2017 – 2020 роки».

.

                                                           Дата 21.12.2018р.

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 23
За 24
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв   Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 9 Завада Анатолій Зіновійович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
3 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна ˅ ˅

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про внесення змін до Програми «Забезпечення житлом дітей – сиріт ,дітей, позбавлених батьківського піклування осіб та молоді з їх числа на 2017 -2020 роки» , затвердженої рішенням сесії селищної ради від 20.01.2017 року № 580-УІІ.

.

                                                           Дата 21.12.2018р.

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 23
За 24
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв   Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 9 Завада Анатолій Зіновійович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
3 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна ˅ ˅

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про затвердження Програми соціальної підтримки населення на 2019 – 2021 роки « Соціальний захист населення Великомихайлівської селищної ради».

.

                                                           Дата 21.12.2018р.

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 23
За 24
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв   Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 9 Завада Анатолій Зіновійович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
3 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна ˅ ˅

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про внесення змін до Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації населених пунктів Великомихайлівської селищної ради на період 2017-2020 років затвердженої рішенням сесії селищної ради від 20.01.2017 року № 624-УІІ.

.

                                                           Дата 21.12.2018р.

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 23
За 24
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв   Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 9 Завада Анатолій Зіновійович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
3 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна ˅ ˅

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про внесення змін до селищної Програми з підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2017-2020 роки

                                                           Дата 21.12.2018р.

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 23
За 24
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв   Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 9 Завада Анатолій Зіновійович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
3 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна ˅ ˅

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про затвердження Програми «Учитель» на 2019 -2021 роки

                                                           Дата 21.12.2018р.

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 23
За 24
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв   Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 9 Завада Анатолій Зіновійович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
3 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна ˅ ˅

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про затвердження Програми «Обдарована дитина» на 2019 – 2021 роки

                                                           Дата 21.12.2018р.

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 23
За 24
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв   Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 9 Завада Анатолій Зіновійович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
3 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна ˅ ˅

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про внесення змін до структури Відділу освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради.

                                                           Дата 21.12.2018р.

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 23
За 8
Проти 3
Утримались 13
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв   Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 9 Завада Анатолій Зіновійович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
3 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна ˅ ˅

                                                 ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Великомихайлівської селищної ради

                                                           Дата 21.12.2018р.

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 23
За 24
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв   Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅