УКРАЇНА

Великомихайлівська селищна рада

Великомихайлівського району Одеської області

67100, Одеська область, Великомихайлівський район, смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46, e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

РІШЕННЯ

Про внесення змін до рішення Великомихайлівської селищної ради № 1255-VІІ від 03.05.2018 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років ТОВ «ТАК-АГРО» для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку)»

          

Керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст. 12, 122, 124 Земельного кодексу України, розглянувши клопотання ТОВ «ТАК-АГРО», Великомихайлівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення Великомихайлівської селищної ради № 1255-VІІ від 03.05.2018 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років ТОВ «ТАК-АГРО» для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку)», а саме площу земельної ділянки – 0,0500 га замінити на 0,2924 га у зв’язку з геодезичними вимірюваннями ПП «ГРОС-ЛЕНД».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та охорони навколишнього середовища.

                                    

            

Селищний голова                         _______________                   Т.В. Жарська

                                                          (підпис, печатка)

04.10.2018 року                         

№ 1526 -VІІ