УКРАЇНА

Великомихайлівська селищна рада

Великомихайлівського району Одеської області

67100, Одеська область, Великомихайлівський район, смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46, e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

РІШЕННЯ

Про надання дозволу на розроблення
детального плану території в межах провулоку Больничний с.Гребеники

Великомихайлівського району Одеської області

Керуючись ст.. 10,19,29 Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України « Про місцеве самоврядування в Україні»  «Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 « Порядок проведення громадських слухань щодо врахувань громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» ДБН Б.1.1-4:2012 « Склад та зміст детального плану території», відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку , будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.07.2018 № 197 сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл на розроблення детального плану території в межах провулку Больничний кадастровий  номер 5121681300:02:001:0504 відповідно до державних будівельних норм, стандартів та правил.
2.Замовником виконання детального плану територій визнати виконавчий комітет селищної ради.
3. Фінансування робіт з розробки детального плану території здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету.
4. Замовити детальний план території земельної ділянки в організації, яка отримала ліцензію на проведення відповідних робіт, згідно з чинним законодавством.
5. Укласти договір на розроблення детального плану території, між виконавчим комітетом Великомихайлівської селищної ради, та розробником детального плану територій.
6. Після виготовлення детального плану території надати його на громадські слухання, з метою врахування зауважень на внесення пропозиції громадськості, та на затвердження сесією селищної ради.
7. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування та обліку бюджету,фінансів,власності,соціально-економічного розвитку

Селищний голова                                            Т.В.Жарська

№ 1484-VII

Від 04.10.2018р.