УКРАЇНА

Великомихайлівська селищна рада

Великомихайлівського району Одеської області

67100, Одеська область, Великомихайлівський район, смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46, e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

РІШЕННЯ


Про затвердження
актів приймання – передачі
до комунальної власності громади
об'єктів, які розташовані на території
Великомихайлівської селищної ради

Керуючись ст. 26 ЗУ " Про місцеві самоврядування в Україні, " відповідно до рішень Великомихайлівської районної ради № 52 – VII від 17 лютого 2016 року " Про передачу у комунальну власність Великомихайлівської селищної ради об'єктів комунальної власності, які розташовані на території Великомихайлівської об'єднаної територіальної громади та перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Великомихайлівського району ",Великомихайлівської селищної ради № 90 –І від 19.02.2016р."Про прийняття у комунальну власність Великомихайлівської селищної ради об'єктів комунальної власності, які розташовані на території Великомихайлівської об'єднаної територіальної громади та перебувають у спільній власності громад Великомихайлівського району" селищна рада
Вирішила:


1. Затвердити акти прийому – передачі до комунальної власності Великомихайлівської селищної ради об'єктів закладів освіти та культури які розташовані на території Великомихайлівської об'єднаної громади (акти додаються).


2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісіюз питань планування та обліку бюджету, фінансів, власності, соціально-економічного розвитку Великомихайлівської селищної ради.

Селищний голова                                                                         Т.В.Жарська

01.04.2016 року
№ 170-VII