УКРАЇНА

Великомихайлівська селищна рада

Великомихайлівського району Одеської області

67100, Одеська область, Великомихайлівський район, смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46, e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

РІШЕННЯ

Про внесення змін до рішення №3-УІІ від 27.11.2016року
«Про затвердження регламенту роботи
Великомихайлівської селищної ради
УІІ скликання».

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» про внесення зміни до статті 59, щодо поіменних голосувань (Відомості Верховної Ради, 2016, №2, ст.19), Великомихайлівська селищна рада

ВИРІШИЛА:


1. Внести зміни до розділу 2, ст.6, Регламенту Великомихайлівської селищної ради УІІ скликання , а саме абзац 20 викласти в новій редакції:
- «Рішення ради приймаються відкритим поіменним голосуванням, окрім випадків, передбачених пунктами 4 і 16 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , в яких рішення приймається таємним голосуванням. Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». На офіційному веб-сайті ради розміщуються в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку всі результати поіменних голосувань. Результати поіменного голосування є невідʹємною частиною протоколу сесії ради.»

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань, регламенту, депутатської діяльності та етики прав громадян законності і правопорядку.

Селищний голова                                                                           Т.В.Жарська

01.04.2016 року
№ 167- УІI