ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення «Про результати роботи комісії по перевірці фактів, викладених в скаргах батьків стосовно організації харчування дітей у закладах загальної середньої освіти , підпорядкованих Великомихайлівській селищній раді.»

                                      

                                                          Дата 13.04.2018 року

 

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 17
За 18
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 2 Кузьмінська Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна   Андріївна ˅ ˅
№ 9 Завада Анатолій Зінловійович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул   Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька   Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна ˅ ˅

 

 

 

 

 

 

 

                                     ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

  1. Голосування за прийняття рішення « Про розгляд клопотань депутатів Великомихайлівської селищної ради Коземерчук О.М. та Ізбаш З.І.        

                                                           Дата 13.04.2018 року

 

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 17
За 17
Проти 0
Утримались 1
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 2 Кузьмінська Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна   Андріївна ˅ ˅
№ 9 Завада Анатолій Зінловійович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул   Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька   Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна ˅ ˅