УКРАЇНА

Великомихайлівська селищна рада

Великомихайлівського району Одеської області

67100, Одеська область, Великомихайлівський район, смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46, e-mail:vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

РІШЕННЯ

Про розгляд клопотання депутатів

Великомихайлівської селищної ради

Коземерчук О.М. та Ізбаш З.І.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», заслухавши інформацію депутатів селищної ради Коземерчук О.М. та Ізбаш З.І., селищна рада,

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на включення до списків дітей пільгової категорії на харчування за рахунок місцевого бюджету Погрібну Аліну Євгенівну(11.06.2005р.н.) та Погрібну Ірину Євгенівну(09.07.2006 р.н.), що навчаються у Великомихайлівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок».
  2. Надати згоду на включення до списків дітей пільгової категорії на харчування за рахунок місцевого бюджету учнів Стоянівської філії Великомихайлівської опорної ЗОШ І-ІІІ ступенів згідно додатку 1, який додається.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту населення, зв’язків з об’єднаннями громадян, охорони здоров’я, освіти культури, спорту.

Селищний голова                                                                               Т.В. Жарська

13.04.2018

№ 1233 -VII

Додаток до рішення № 1233 –VII

                                                                                                                                                                                                Від 13.04.2018р                                                                                              

 

Стоянівська ЗОШ І-ІІ ступенів

філія Великомихайлівської опорної школи І-ІІІ ступенів

Список   учнів непільгової категорії, які

харчуватимуться за кошти громади

Прізвище, ім’я, по-батькові учня клас
1. Величко Діана Ігоровна 1 клас
2. Власова Євгенія Андріївна 1 клас
3. Ящук Христина Олегівна 1 клас
4. Мерзлюк Дмитро Євгенович 2 клас
5. Ракович Катерина Андріївна 2 клас
6. Леонтьєва Ірина Вадимівна 2 клас
7. Величко Ірина Ігоровна 3 клас
8. Цап Ірина Миколаївна 3 клас
9. Кривошеєв Михайло Миколайович 5 клас
10. Балтаг Данило Віталійович 6 клас
11. Сюпюр Максим Петрович 6 клас
12. Балтаг Станіслав Віталійович 7 клас
13. Нагорна Катерина Миколаївна 7 клас
14. Педуряну Антон Сергійович 7 клас
15. Теліпова Надія валентинівна 7 клас
16. Гойчев Максим Олександрович 8 клас
17. Педуряну Петро Сергійович 8 клас
18. Ракович Іван Андрійович 8 клас
19. Панфьорова Владислава Миколаївна 9 клас
20. Ракович Василь Андрійович 9 клас