ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення «Про звіт Великомихайлівської селищної ради про виконання селищного бюджету Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району за 2017 рік.»

Дата 02.02.2018 року

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 24
За 25
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 4 Івис Олена   Віталіївна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко   Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул   Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька   Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Радіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик Ірина Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська Тетяна Володимирівна ˅ ˅

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення Звіт про роботу виконавчого комітету Великомихайлівської селищної ради за 2017р.

Дата 02.02.2018 року

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 24
За                              25
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення Приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 4 Івис Олена   Віталіївна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко   Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул   Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька   Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Радіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик Ірина Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська Тетяна Володимирівна ˅ ˅

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення «Про затвердження плану соціально – економічного та культурного     розвитку Великомихайлівської селищної ради на 2018 -20 рр.»

                                                                   Дата 02.02.2018року

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 24
За 23
Проти 0
Утримались 2
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 4 Івис Олена   Віталіївна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко   Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул   Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька   Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Радіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик Ірина Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна ˅ ˅

                                               ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про делегування повноважень Великомихайлівській районній раді на 2018 рік з реалізації державних Програм соціального захисту населення.

                                                      Дата 02.02.2018 року

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 24
За                               22
Проти 1
Утримались 1
Не голосували 1
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 4 Івис Олена   Віталіївна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко   Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул   Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька   Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна н н н н н н
№ 22 Константинов Юрій Радіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик Ірина Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська Тетяна Володимирівна ˅ ˅

                                       ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про внесення змін до Програми підтримки місцевого самоврядування Великомихайлівської селищної ради на 2017-2020 р.

                                           Дата 02.02.2018

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 24
За 23
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 2
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 4 Івис Олена   Віталіївна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв Олександр Іванович н н н н н н
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко   Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул   Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька   Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна н н н н н н
№ 22 Константинов Юрій Радіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик Ірина Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна ˅ ˅

                                       ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення Про розгляд листа Великомихайлівського управління соціального захисту населення № 01-38/2055 від 23.11.2017 року.

                                                              Дата 02.02.2018

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 24
За 0
Проти 16
Утримались 9
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 4 Івис Олена   Віталіївна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко   Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул   Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька   Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Радіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик Ірина Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна ˅ ˅

                       ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.

                                                           Дата 02.02.2018

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 24
За                                22
Проти 0
Утримались 2
Не голосували 1
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 4 Івис Олена   Віталіївна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко   Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул   Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька   Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна н н н н н н
№ 22 Константинов Юрій Радіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик Ірина Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна

                                               ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення : Про внесення змін і доповнень до рішення № 1055 – УІІ від 22.12.2017 року «Про селищний бюджет Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області на 2018 рік».

                                                       Дата 02.02.2018

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 24
За 20
Проти 0
Утримались 3
Не голосували 2
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 4 Івис Олена   Віталіївна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв Олександр Іванович н н н н н н
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко   Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька   Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна н н н н н н
№ 22 Константинов Юрій Радіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик Ірина Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна

                                               ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про внесення змін до Положення про координаційну раду з питань соціального захисту малозабезпечених верств населення затвердженого рішенням сесії від 19.02.2016 року № 97-1

                                                         Дата 02.02.2018

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 24
За 22
Проти 0
Утримались 1
Не голосували 2
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 4 Івис Олена   Віталіївна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв Олександр Іванович н н н н н н
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко   Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул   Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька   Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна н н н н н н
№ 22 Константинов Юрій Радіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик Ірина Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна

                                               ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про внесення змін до напрямків діяльності та заходів програми «Підтримка малозабезпечених верств населення , матеріальне забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування Великомихайлівської селищної ради на 2017 -2020 роки».

                                                           Дата 02.02.2018

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 25
За 22
Проти 0
Утримались 1
Не голосували 2
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 4 Івис Олена   Віталіївна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв Олександр Іванович н н н н н н
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко   Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул   Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька   Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна н н н н н н
№ 22 Константинов Юрій Радіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик Ірина Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна

                                               ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про внесення змін до штатному розпису Великомихайлівської опорної ЗОШ І –ІІІ ступенів та Великокомарівського НВК.

                                                                   Дата 02.02.2018

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 24
За 21
Проти 0
Утримались 1
Не голосували 3
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович н н н н н н
№ 2 Кузьмінська Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 4 Івис Олена   Віталіївна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв Олександр Іванович н н н н н н
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко   Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул   Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька   Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна н н н н н н
№ 22 Константинов Юрій Радіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик Ірина Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна

                                      

                                      ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про організацію харчування дітей у закладах загальної середньої освіти, підпорядкованих Великомихайлівській селищній раді у 2018 році.

Дата 02.02.2018

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 24
За 13
Проти 5
Утримались 5
Не голосували 2
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 4 Івис Олена   Віталіївна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв Олександр Іванович н н н н н н
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко   Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул   Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька   Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна н н н н н н
№ 22 Константинов Юрій Радіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик Ірина Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна

                                               ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про взяття на баланс Великомихайлівської селищної ради та безкоштовну передачу у власність ПАТ «Одесаобленерго» трансформаторну підстанцію ТП- № 440 з силовим трансформатором ТМ -63 кВА. (с.Гребеники)

                                                           Дата 02.02.2018

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 24
За 22
Проти 0
Утримались 1
Не голосували 2
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 4 Івис Олена   Віталіївна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв Олександр Іванович н н н н н н
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко   Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул   Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька   Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна н н н н н н
№ 22 Константинов Юрій Радіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик Ірина Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна ˅ ˅

                                               ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про затвердження тарифу на централізоване водопостачання КП «Злагода» та   КП «Сількомунгосп» на території Великомихайлівської селищної ради.    

                                                           Дата 02.02.2018

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 24
За 0
Проти 23
Утримались 2
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 4 Івис Олена   Віталіївна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко   Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул   Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька   Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Радіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик Ірина Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна ˅ ˅

                                                   ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про затвердження тарифів на послуги автотранспорту КП «Злагода»

                                                              Дата :02.02.2018

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 24
За 0
Проти 25
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 4 Івис Олена   Віталіївна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко   Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул   Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька   Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Радіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик Ірина Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська   Тетяна Володимирівна ˅ ˅

                                                   ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття Про затвердження тарифу на надання послуг по збору та вивезення    твердих побутових відходів для населення на території Великомихайлівської   селищної ради.

                                                               Дата 02.02.2018

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 24
За 0
Проти 25
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 4 Івис Олена   Віталіївна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова   Людмила Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк   Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко   Євген Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул   Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія   Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька   Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Радіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик Ірина Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда Іванівна ˅ ˅
Жарська Тетяна Володимирівна ˅ ˅

                                              ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про погодження вартості послуг по монтажу та врізці в діючий водопровід КП «Злагода» для населення.

                                                       Дата 02.02.2018

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 24
За 0
Проти 25
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко   Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 4 Івис Олена   Віталіївна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр   Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова   Людмила Іванівна <